اجرای ناشیانه سرود روسیه توسط سعودی ها سوژه طنز رسانه های روس شد

به گزارش آناسی، سعودی ها در مراسم استقبال از پوتین سرودی ناهماهنگ و پراشتباه را به عنوان سرود ملی روسیه پخش کردند. این مسئله به سوژه طنز رسانه های روسیه بدل شده است.

اجرای ناشیانه سرود روسیه توسط سعودی ها سوژه طنز رسانه های روس شد

به گزارش گروه بین الملل آناسی، سفر این هفته ولادیمیر پوتین رئیس جمهور روسیه به عربستان سعودی که برای اولین بار در 12 سال گذشته انجام گرفت، حاشیه هایی پررنگ تر از متن داشت. یکی از این حاشیه ها که بازتاب گسترده ای در رسانه های روسیه پیدا نموده و به سوژه طنز بدل شده، نحوه اجرای سرود روسیه در مراسم استقبال از پوتین بود.

ویدئویی که از مراسم استقبال رسمی سلمان شاه سعودی از پوتین منتشر شده، نشان می دهد که در این مراسم سرودی به هم ریخته، پراشتباه و ناهماهنگ به عنوان سرود ملی روسیه نواخته می گردد.

شبکه دولتی روسیه، آر.تی با تدوین طنز آمیز یک ویدئو، سرود اصلی روسیه را با آنچه که در مراسم استقبال نواخته شد، مقایسه نموده و در خبری در این رابطه نوشته است: گوش خراش به نظر می رسد! گروه ارکستر نظامی سعودی از پوتین با سرود ملی روسیه استقبال می نماید... یا دستکم، تلاشش را برای این کار می نماید.

این شبکه در گزارش خود عنوان می نماید که هرچند این سرود بسیار به هم ریخته بود، اما بخواهیم منصفانه بگوییم، دستکم در بخش های ابتدایی می شد آن را تشخیص داد. به نظر می رسد ارکستر سلطنتی سعودی از سال 2017 که در مراسم استقبال از دونالد ترامپ رئیس جمهور ایالات متحده سرود را به آن شکل خجالت آور اجرا کرد، کمی پیشرفت نموده است.

رسانه های روس با اشاره به حالت چهره پوتین نوشته اند که به نظر می رسد او از شنیدن این سرود نه چندان آشنا جا خورده و عصبی شده است.

مقایسه سرود اصلی روسیه با آنچه سعودی ها نواختند

م

منبع: خبرگزاری فارس
انتشار: 7 آذر 1398 بروزرسانی: 27 فروردین 1399 گردآورنده: anasi.ir شناسه مطلب: 552

به "اجرای ناشیانه سرود روسیه توسط سعودی ها سوژه طنز رسانه های روس شد" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "اجرای ناشیانه سرود روسیه توسط سعودی ها سوژه طنز رسانه های روس شد"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید