اصل بی طرفی در انتخابات باید به معنای دقیق اجراء گردد

به گزارش آناسی، رییس ستاد انتخابات چهارمحال و بختیاری، با تاکید بر رعایت اصل بی طرفی در انتخابات، گفت: ادارات، نهادها و شرکت های دولتی به هیچ عنوان حق استفاده از امکانات دولتی له یا علیه نامزدهای انتخاباتی را ندارند.

اصل بی طرفی در انتخابات باید به معنای دقیق اجراء گردد

به گزارش خبرنگاران چهارمحال و بختیاری،جعفر مردانی گرمدره رئیس ستاد انتخاباتی استان روز آدینه 22 اسفند در گفتگوی اختصاصی با خبرنگاران گفت: با شروع ثبت نام از داوطلبان انتخابات شوراهای اسلامی شهر از روز چهارشنبه 20 اسفند، انتخابات خرداد 1400 به طور رسمی وارد مرحله اجرا شد و امید است با کوشش، همراهی و هم افزایی عوامل برگزاری انتخابات بتوان این رویداد مهم سیاسی را بار دیگر به نحو مطلوب برگزار کرد.

انتخابات 1400 باید در فضایی آرام و توام با امید برگزار گردد.

وی، فراهم کردن بستر مناسب برای برگزاری انتخابات و تامین امنیت آن را مهمترین وظیفه این ستاد دانست و گفت: بی شک برگزاری انتخابات باید در فضایی امن و توام با آرامش برگزار گردد و در این میان عوامل اجرایی نقش مهمی برعهده دارند.

وحدت باعث انسجام و رقابت بهتر و همراه با نشاط خواهد بود

مردانی گرمدره با تاکید بر همدلی، وحدت و هم افزایی بین بخشی در برگزاری انتخابات، توضیح داد: تقویت وحدت نه تنها موجب برگزاری انتخابات به نحو مطلوب می گردد، بلکه بستر مناسبی را برای تحقق مشارکت حداکثری و ایجاد رقابت سالم بین نامزدها ایجاد می نماید.

مهمترین شاخصه انتخابات ایجاد شور و امید خصوصا در جوانان است

رییس ستاد انتخابات چهارمحال و بختیاری، ایجاد شور و نشاط سیاسی در جهت تحقق مشارکت حداکثری مردم در پای صندوق های رای را از دیگر اهداف ستاد انتخابات استان برشمرد و گفت: ایجاد فضای رقابتی، رعایت اصل اعتماد و رضایت با پایبندی به قانون و رعایت اصل بی طرفی از دیگر اهداف این ستاد به شمار می رود.

مهمترین سرمایه اجتماعی مردم و اعتماد مردم به نظام است.

مردانی گرمدره در پایان، با بیان اینکه مردم سرمایه های اجتماعی کشور و استان هستند، اعلام نمود: به همین دلیل کوشش می گردد تا با استفاده از نیروی انسانی کارآمد در جهت سرعت، دقت و صحت برگزاری انتخابات، اعتماد مردم را حفظ کرد.

منبع: جام جم آنلاین
انتشار: 29 فروردین 1400 بروزرسانی: 29 فروردین 1400 گردآورنده: anasi.ir شناسه مطلب: 1676

به "اصل بی طرفی در انتخابات باید به معنای دقیق اجراء گردد" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "اصل بی طرفی در انتخابات باید به معنای دقیق اجراء گردد"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید