اظهارات مقام آمریکایی درباره انتقال موشک های دوربرد ایران به ونزوئلا

به گزارش آناسی، خبرنگاران : نماینده آمریکا در امور ایران و ونزوئلا با تکرار بعضی مواضع بی اساس و مغایر با رویکرد جامعه جهانی، مدعی شد که آمریکا ساز و کار بازگشت تحریم ها علیه ایران را فعال نموده که این به منزله بازگشت دائمی تحریم های تسلیحاتی است.

اظهارات مقام آمریکایی درباره انتقال موشک های دوربرد ایران به ونزوئلا

به گزارش خبرنگاران به نقل از ایلنا، الیوت آبرامز نماینده آمریکا در امور ایران و ونزوئلا با تکرار بعضی مواضع بی اساس و مغایر با رویکرد جامعه جهانی، مدعی شد که آمریکا ساز و کار بازگشت تحریم ها علیه ایران را فعال نموده که این به منزله بازگشت دائمی تحریم های تسلیحاتی است.

وی اضافه کرد که آمریکا از تمامی ابزارها و امکانات در دسترس خود برای مجازات هر شخص یا نهادی که اقدام به تامین، فروش، تامین اقتصادی و انتقال تسلیحات متعارف از مبدأ و به مقصد ایران کند، استفاده خواهد نمود.

آبرامز ادامه داد که ایران تصمیم خود برای معاملات تسیلحاتی را اعلام نموده است و با توجه به روابط این کشور با ونزوئلا، کاراکاس یکی از اهداف بالقوه این معامله خواهد بود.

وی با تکرار بعضی ادعاهای بی اساس، گفت: می خواهم یک موضوع را کاملا روشن کنم: انتقال موشک های دوربرد از ایران به ونزوئلا برای ما غیرقابل قبول است و آن را تحمل نخواهیم کرد.

منبع: اقتصادنیوز
انتشار: 9 آذر 1399 بروزرسانی: 9 آذر 1399 گردآورنده: anasi.ir شناسه مطلب: 1399

به "اظهارات مقام آمریکایی درباره انتقال موشک های دوربرد ایران به ونزوئلا" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "اظهارات مقام آمریکایی درباره انتقال موشک های دوربرد ایران به ونزوئلا"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید