بن بست در جلسه شبانه پرسپولیسی ها، تماس یک وزیر کار را پیچیده کرد

به گزارش آناسی، اختلاف نظر بین اعضای هیات مدیره باشگاه پرسپولیس برای ادامه همکاری با شرکت آتیه داده پرداز و یا چرخیدن به سمت شرکت ریحان فیلم از چند روز پیش به بزرگترین چالش این باشگاه و دغدغه مسعود سلطانی فر وزیر ورزش تبدیل شده است.

بن بست در جلسه شبانه پرسپولیسی ها، تماس یک وزیر کار را پیچیده کرد

این اتفاق با کنار رفتن محمدحسن انصاریفرد و تصمیم یک عضو هیات مدیره برای فسخ قرارداد با شرکت آتیه داده پرداز رقم خورد و کشمکش بین اعضای هیات مدیره کار را به جلسه با وزیر ورزش کشاند.

کارگزار اسپانسری فصل نوزدهم لیگ برتر در جلسه با وزیر ورزش اعلام نموده است تا به امروز 25 میلیارد تومان به باشگاه پرسپولیس تزریق نموده است. این در حالی است که یک مقام رسمی باشگاه در یک برنامه زنده تلویزیون تاکید نمود این کارگزار 2 میلیارد و 700 میلیون تومان به باشگاه داده است.

از سوی دیگر شرکت ریحان فیلم قبل از آغاز فصل رقابت های لیگ برتر مبلغ 7 میلیارد تومان به باشگاه قرض می دهد با این وعده که بلیت فروشی بازی های پرسپولیس را در اختیار بگیرد اما این اتفاق رخ نمی دهد تا مسئولان این شرکت ضمن طرح شکایت از پرسپولیس خواهان پس دریافت این پول شوند.

پس از این اختلاف، مهرداد هاشمی به سمت شرکت ریحان فیلم تمایل نشان داد تا پس از فسخ قرارداد با آتیه داده پرداز ادامه لیگ با این شرکت صورت بگیرد اما مهدی رسول پناه به عنوان رئیس هیات مدیره و سرپرست باشگاه اعتقاد دارد باید با کارگزار رسمی باشگاه ادامه فعالیت داده گردد.

همین اختلاف نظرها کار را به جلسه با وزیر ورزش کشاند. مسئولان باشگاه پرسپولیس به همراه مدیرعامل کارگزار این باشگاه طی هفته گذشته نشست های پرتعدادی را برگزار کردند که در بعضی از آنها مسعود سلطانی فر هم حضور داشت.

در آخرین جلسه آنها که شامگاه دوشنبه برگزار گردید، مسعود سلطانی فر شرایط دو شرکت را آنالیز می نماید و با توجه به بدهی سنگینی که یکی از نزدیکان شرکت ریحان فیلم از چند سال قبل به پرسپولیس دارد، تاکید می نماید با کارگزار فعلی ادامه دهند اما تماس یک وزیر غیرورزشی با وزیر ورزش شرایط را پیچیده می نماید. این وزیر از سلطانی فر می خواهد شرایطی را فراهم کند که پرسپولیس با ریحان فیلم همکاری کند!

همین تماس و درخواست وزیر غیرورزشی برای همکاری با اسپانسر قبلی کار را پیچیده می نماید و وزیر با ملاحظاتی روبرو می گردد که در نهایت سلطانی فر عنوان می نماید روز سه شنبه پس از آنالیز های نهایی تصمیم قطعی را اتخاذ خواهد نمود.

در این مورد گفته می گردد مهدی رسول پناه سرپرست باشگاه پرسپولیس هم پس از آنکه متوجه بدهی سنگین اسپانسر چند سال قبل به این باشگاه می گردد، تاکید می نماید حاضر نیست قرارداد جدیدی را تا زمان پرداخت شدن این بدهی امضا کند. همین امر اختلاف نظر اعضای هیات مدیره را تشدید می نماید.

منبع: خبرگزاری مهر
انتشار: 13 تیر 1399 بروزرسانی: 13 تیر 1399 گردآورنده: anasi.ir شناسه مطلب: 1097

به "بن بست در جلسه شبانه پرسپولیسی ها، تماس یک وزیر کار را پیچیده کرد" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "بن بست در جلسه شبانه پرسپولیسی ها، تماس یک وزیر کار را پیچیده کرد"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید