خبر خوب برای یحیی و پرسپولیس در آستانه بازی با سپاهان

به گزارش آناسی، کادر پزشکی پرسپولیس مجوز حضور بازیکن تیم ملی ایران در دیدارهای پیش روی پرسپولیس را صادر کرد.

خبر خوب برای یحیی و پرسپولیس در آستانه بازی با سپاهان

به گزارش خبرنگاران آنلاین، تیم فوتبال پرسپولیس در حالی فصل جاری رقابت های لیگ برتر را شروع کرد که وحید امیری را به علت جراحی از ناحیه کمر در اختیار نداشت. او که قصد خداحافظی زود هنگام از مستطیل سبز را داشت با پیگیری های کادر پزشکی تیم ملی ایران توانست دوران نقاهت خود را کوتاه تر از زمان در نظر گرفته شده کند تا با بازگشت کارلوس کی روش بتواند رنگ اردوی تیم ملی ایران و حضور در بازی تدارکاتی با اروگوئه را بچشد.

  • استعفای درویش از مدیرعاملی پرسپولیس! | شایعه جنجالی واقعیت دارد؟

امیری پس از اردوی تیم ملی ایران در اتریش نیز تمرینات انفرادی خود را با پرسپولیس دنبال کرد تا شرایط حضور در مسابقات داخلی را نیز پیدا کند. او که در جریان شکست یک بر صفر پرسپولیس مقابل تراکتور توانست در 30 دقیقه پایانی بازی کند آمادگی کامل برای حضور در ترکیب اصلی را پیدا نموده است.

کادر پزشکی پرسپولیس مجوز استفاده کامل از این بازیکن را به کادر فنی داده است تا یحیی گل محمدی در صورت احتیاج از او در ترکیب سرخپوشان مقابل سپاهان اصفهان استفاده کند. جذب بازیکنانی نظیر سعید صادقی و سروش رفیعی باعث شده تا وحید امیری تنها برای حضور در دفاع راست پرسپولیس فرصت بازی کردن داشته باشد.

باید دید امیری در ترکیب اصلی پرسپولیس مقابل سپاهان اصفهان قرار می گیرد یا همچنان علی نعمتی که عملکرد قابل قبولی در دفاع راست داشته است بازی خواهد نمود. ملاقات تیم های فوتبال پرسپولیس و سپاهان اصفهان ساعت 20 شامگاه آدینه هفته جاری در استادیوم نقش دنیا اصفهان در هفته هشتم لیگ برتر برگزار می گردد.

منبع: همشهری آنلاین
انتشار: 12 مهر 1401 بروزرسانی: 12 مهر 1401 گردآورنده: anasi.ir شناسه مطلب: 2258

به "خبر خوب برای یحیی و پرسپولیس در آستانه بازی با سپاهان" امتیاز دهید

2 کاربر به "خبر خوب برای یحیی و پرسپولیس در آستانه بازی با سپاهان" امتیاز داده اند | 1 از 5
امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "خبر خوب برای یحیی و پرسپولیس در آستانه بازی با سپاهان"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید