دستیاران اسپانیایی در کادر فرهاد مجیدی در استقلال

به گزارش آناسی، یکی از دستیاران مجیدی آنالیزور متبحری است از کشور اسپانیا که سابقه فعالیت در لالیگا را هم دارد. مجیدی میخواهد با همین دو عضو اسپانیایی کادرفنی کارش را در استقلال آغاز کند اما به احتمال زیاد یک دستیار ایرانی هم در کنار مجیدی به ایفای نقش خواهد پرداخت.

دستیاران اسپانیایی در کادر فرهاد مجیدی در استقلال

با تور ارزان اسپانیا از سرزمین جشن و موسیقی دیدن کنید. به بارسلون و مادرید سری بزنیم و از جزایر قناری و ایبیزا دیدن کنیم.

مدیران باشگاه استقلال در تلاشند گزینه ای که سابقه مطلوبی در استقلال داشته باشد را به عنوان دستیار در کنار مجیدی قرار دهند.

به گزارش ایلنا،فرهادمجیدی که گزینه اول جانشینی بعد از استراماچونی است اگر پیشنهاد مربیگری در استقلال را بپذیرد به احتمال فراوان دو دستیار اسپانیایی را هم با خود به استقلال خواهد آورد.

یکی از دستیاران مجیدی آنالیزور متبحری است از کشور اسپانیا که سابقه فعالیت در لالیگا را هم دارد. مجیدی میخواهد با همین دو عضو اسپانیایی کادرفنی کارش را در استقلال آغاز کند اما به احتمال زیاد یک دستیار ایرانی هم در کنار مجیدی به ایفای نقش خواهد پرداخت.

مدیران باشگاه استقلال در تلاشند گزینه ای که سابقه مطلوبی در استقلال داشته باشد را به عنوان دستیار در کنار مجیدی قرار دهند. البته نقش اول انتخاب دستیار را مجیدی خود ایفا خواهد نمود اما مدیران باشگاه استقلال هم قصد دارند در این راه آقای سرمربی را یاری نمایند.

مجیدی در صحبت هایی که با تصمیم گیران باشگاه استقلال داشته به تقویت استقلال نیز اشاره نموده است. او چند بازیکن را مد نظر دارد که باید دید باشگاه استقلال در راستای جذب آنها آیا اقدامی خواهد نمود یا خیر.

منبع: عصر ایران
انتشار: 17 بهمن 1398 بروزرسانی: 18 مهر 1399 گردآورنده: anasi.ir شناسه مطلب: 720

به "دستیاران اسپانیایی در کادر فرهاد مجیدی در استقلال" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "دستیاران اسپانیایی در کادر فرهاد مجیدی در استقلال"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید