زرینچه:منفعتی ندارم که برای برگشت دست و پا بزنم، برای همواره از استقلال رفتم

به گزارش آناسی، از جیبم برای استقلال هزینه کردم ولی به جای تشکر فحش خوردم. منتی هم بر سر کسی ندارم اگر این کار را کردم برای تیمی که عشق دوران جوانی ام بوده است.

زرینچه:منفعتی ندارم که برای برگشت دست و پا بزنم، برای همواره از استقلال رفتم

برای سفر با تور پوکت همراه ما باشید.

سرپرست مستعفی تیم فوتبال استقلال گفت: من برای همواره از استقلال رفتم و چون به دنبال منافع در این باشگاه نیستم برای برگشتن دست و پا نخواهم زد.

جواد زرینچه در گفت و گو با فارس، در مورد شایعاتی که پیرامون حضورش روی نیمکت استقلال در بازی امروز مطرح شده است گفت: این خبر صحت ندارد. برای همواره از استقلال رفته ام و آنهایی که علیه من شعار دادند را به خدا واگذار می کنم.

وی اضافه نمود: برای خودم شخصیت دارم و هرگز زیر بار حرف زور نمی روم. تیم در صد جدول است ولی آقایان شعار دادند حیا کن و رها کن. وقتی تیمی به موفقیت رسیده یعنی همه عواملش زحمت کشیده اند ولی یک عده با اهداف خاص شعارهایی دادند که من از استقلال بروم. اشکلی هم ندارد می روم ولی آنها یادشان باشد به استقلال خیانت نموده اند.

سرپرست مستعفی استقلال در ادامه توضیح داد: از جیبم برای استقلال هزینه کردم ولی به جای تشکر فحش خوردم. منتی هم بر سر کسی ندارم اگر این کار را کردم برای تیمی که عشق دوران جوانی ام بوده است. منفعتی ندارم که برای برگشت به استقلال دست و پا بزنم. از این بی مهری ها زیاد دیده بودم ولی این بار برایم فرق می کرد. یادتان باشد نه امروز بلکه برای همواره از استقلال رفتم، رفتم تا آنهایی که فکر می نمایند رفتارها و کارهایشان درست است ادامه بدهند. فقط امیدوارم روزی متوجه شوند چه اشتباهاتی نموده اند.

منبع: عصر ایران
انتشار: 9 بهمن 1398 بروزرسانی: 18 مهر 1399 گردآورنده: anasi.ir شناسه مطلب: 705

به "زرینچه:منفعتی ندارم که برای برگشت دست و پا بزنم، برای همواره از استقلال رفتم" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "زرینچه:منفعتی ندارم که برای برگشت دست و پا بزنم، برای همواره از استقلال رفتم"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید