شرکت های بیمه در کمترین زمان خسارت زلزله زدگان بیمه گذار را پرداخت نمایند

به گزارش آناسی، سلیمانی گفت: شرکت های بیمه در کمترین زمان ممکن برای پرداخت خسارت بیمه گذاران زلزله آذربایجان شرقی اقدام نمایند.

شرکت های بیمه در کمترین زمان خسارت زلزله زدگان بیمه گذار را پرداخت نمایند

به گزارش سلیمانی رئیس کل بیمه مرکزی در پیغامی ضمن ابراز همدردی با حادثه دیدگان و بازماندگان قربانیان زلزله، آمادگی کامل خود را برای کاهش آلام دردمندان اعلام و تاکید نمود: شرکت های بیمه در کمترین زمان ممکن برای پرداخت خسارت بیمه گذاران زلزله آذربایجان شرقی اقدام نمایند.

جزئیات پرداخت خسارت زیان دیدگان اجتماع بزرگ اربعین از سوی بیمه

متن پیغام به توضیح زیر است:

خداوند آسمان ها و زمین را نگاه می دارد تا از نظام خود منحرف نشوند و هرگاه منحرف شوند هیچکس جز او نمی تواند آن ها را نگاه دارد. سوره فاطر آیه 41

خبر ناگوار زلزله در آذربایجان همواره سرافراز، موجی از تاسف و تاثر را در قاطبه هموطنان عزیز برانگیخت.

بیمه مرکزی و خانواده صنعت بیمه ضمن ابراز همدردی با حادثه دیدگان و بازماندگان قربانیان زلزله، آمادگی کامل خود را برای کاهش آلام دردمندان اعلام می نماید، علاوه بر ایفای مسئولیت اجتماعی و انساندوستانه خود، به کمک خداوند و همکاری تنگاتنگ شرکت های بیمه، در کمترین زمان ممکن و با حذف تشریفات معمول زیان های ناشی از حادثه بیمه گذاران عزیز پرداخت خواهد شد.

امید است با تصویب نهایی و اجرای طرح بزرگ بیمه همگانی حوادث طبیعی در کشور هیچ یک از آسیب دیدگان حوادث طبیعی در کشور، دغدغه ای برای بازگشت به زندگی عادی خود نداشته باشند.

با عرض تسلیت مجدد به خانواده جان باختگان، برای قربانیان حادثه زلزله آذربایجان، غفران الهی و برای مصدومین سلامتی آرزومندم.

غلامرضا سلیمانی

رییس کل بیمه مرکزی

منبع: باشگاه خبرنگاران جوان
انتشار: 8 دی 1398 بروزرسانی: 6 مهر 1399 گردآورنده: anasi.ir شناسه مطلب: 622

به "شرکت های بیمه در کمترین زمان خسارت زلزله زدگان بیمه گذار را پرداخت نمایند" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "شرکت های بیمه در کمترین زمان خسارت زلزله زدگان بیمه گذار را پرداخت نمایند"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید