شهادت یکی از فرماندهان الحشد الشعبی درحمله داعش

به گزارش آناسی، فرماندهی نیرو های مردمی عراق از شهادت یکی از فرماندهان خود در مبارزه با عناصر وابسته به گروه تروریستی داعش خبر داد.

شهادت یکی از فرماندهان الحشد الشعبی درحمله داعش

جوان به نقل از خبرگزاری واع، فرماندهی نیرو های مردمی عراق (الحشد الشعبی) از شهادت یکی از فرماندهان نظامی خود در حمله علیه مواضع داعش در شرق عراق خبر داد.

الحشد الشعبی بامداد شنبه با صدور بیانیه ای کشته شدن یک فرمانده خود در جریان درگیری با نیرو های گروه تروریستی داعش در روستای شیرک در شهر کرد نشین خانقین را تائید کرد. در بیانیه الحشد الشعبی آمده است عامر احمد صالح، مسئولیت توپخانه فرماندهی عملیات الحشد الشعبی را برعهده داشت.

همچنین بنا بر بیانیه الحشد الشعبی نیرو های این سازمان پیروز به ناکام گذاشتن حمله عناصر وابسته به داعش در شمال شرق استان دیاله شدند.

پس از شکست داعش و باز پس گیری مناطق مسکونی تحت کنترل این گروه، عناصر تروریستی داعش در مناطق مختلف عراق پخش شده اند و به صورت گاه و بی گاه اقدام به انجام عملیات تروریستی در عراق می کنند. نیرو های مردمی عراق از سال 2016 به طور پیوسته در حال انجام عملیات برای نابودی هسته های مخفی عناصر داعش هستند.

پیشتر نیز نیرو های الحشد الشعبی پیروز شدند عملیات تروریست های داعش برای تصرف استان دیاله را خنثی کنند و ده ها تن از عناصر این گروه را به هلاکت برسانند. ، باشگاه خبرنگاران

منبع: ایران آنلاین
انتشار: 25 مهر 1399 بروزرسانی: 25 مهر 1399 گردآورنده: anasi.ir شناسه مطلب: 1304

به "شهادت یکی از فرماندهان الحشد الشعبی درحمله داعش" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "شهادت یکی از فرماندهان الحشد الشعبی درحمله داعش"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید