شکست نفت الوسط عراق مقابل نماینده ویتنام، تایسون نام سوم شد

به گزارش آناسی، به گزارش خبرنگاران، تیم های فوتسال تایسون نام و یتنام و نفت الوسط عراق در دیدار رده بندی جام باشگاه های فوتسال آسیا، عصر امروز و از ساعت 16:30 در استادیوم 25 آبان اصفهان به مصاف هم رفتند.

شکست نفت الوسط عراق مقابل نماینده ویتنام، تایسون نام سوم شد

با ما همراه باشید تا با بهترین تور ویتنام سفر کنید.

گل اول این دیدار خیلی زود به ثمر رسید تا نوید بخش یک دیدار جذاب و پر گل باشد، در حالی که تیم نفت شروع کننده بازی بود، ترن لانگ وو با یک توپ ربایی زیبا و شوت از راه دور پیروز شد در چهارمین ثانیه از بازی دروازه نفت الوسط را باز کند تا سریع ترین گل تاریخ این رقابت ها را به ثمر برساند.

در ادامه بازی، محمد ناصر صفری که در چهار بازی گذشته پیروز شده بود هفت گل برای تیمش به ثمر برساند و یکی از عوامل صعود نفت الوسط تا این مرحله بود، در هفتمین دقیقه بازی را به تساوی کشید. اما با ادامه بازی این نگویان سون بود که بار دیگر نماینده ویتنام را پیش انداخت. درحالی که یک دقیقه از رجحان تای سون نام نگذشته بود، دروازبان نفت الوسط با اشتباه در دفع توپ باعث به ثمر رسیدن گل سوم برای نماینده ویتنام شد، ضربه محکم محمد نور نعیم، به صفری خورد و وارد دروازه خودی شد. نیمه نخست این دیدار با نتیجه 3 بر یک به سود نماینده ویتانم به سرانجام رسید.

نیمه دوم این بازی با بازی تاخیری نماینده ویتنام همراه بود، البته این تیم در دقیقه 23 روی حرکت نگویان سون به گل چهارم رسید. اما دقیقا پس از دریافت این گل بود که عراقی ها به خود آمدند و توپ و میدان را در اختیار گرفتند و کمتر از یک دقیقه بعد ولید خالد فاهم یکی از گل های خورده را پاسخ داد.

در حالی که بیش از پانزده دقیقه به سرانجام بازی باقی مانده بود، تیم عراقی رو به بازی با پنج بازیکن آورد که در این راه پیروز هم بود و توانستد توسط علی عبدالله حامد که به جای دروازبان این تیم به میدان آمده بود، اختلاف گل را به حداقل ممکن برساند.

ادامه این نیمه با رجحان ویتنامی ها همراه بود و آنها سه بار دیگر توسط ترن ون وو (2بار) لی کواک نام به گل رسیدند تا بازی با نتیجه 7 بر 3 به سود تای سون نام به سرانجام برسد.

با این نتیجه نماینده تایلند به مقام سوم این رقابتها دست پیدا کرد و تیم شایسته عراق مقامی بهتر از چهارمی به دست نیاورد.

منبع: خبرگزاری مهر
انتشار: 1 دی 1398 بروزرسانی: 18 مهر 1399 گردآورنده: anasi.ir شناسه مطلب: 607

به "شکست نفت الوسط عراق مقابل نماینده ویتنام، تایسون نام سوم شد" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "شکست نفت الوسط عراق مقابل نماینده ویتنام، تایسون نام سوم شد"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید