ظرفیت های ایران و روسیه در تامین دارو و واکسن

به گزارش آناسی، شانه ساز در جریان سفر به مسکو، با اشاره به ظرفیت های ایران و روسیه در زمینه تامین دارو و واکسن، گفت: باتوجه به همکاری هایی که از امروز سرعت بیشتری خواهد گرفت، قادر خواهیم بود بسیاری از احتیاج های پزشکی و دارویی کشور را برطرف کنیم.

ظرفیت های ایران و روسیه در تامین دارو و واکسن

همراه دور زمین باشید و با تور روسیه ارزان از کاخ کرملین دیدن کنید و در شهرهای زیبای مسکو و سوچی گشتی بزنید و خاطرات زیبایی برای خود رقم بزنید.

به گزارش گروه اجتماعی خبرنگاران، محمدرضا شانه ساز روز یکشنبه در بدو ورود به مسکو جهت ملاقات با مقامات روسی گفت: دو طرف ظرفیت های قابل توجهی در زمینه تامین دارو و انواع واکسن دارند و باتوجه به همکاری هایی که از امروز سرعت بیشتری خواهد گرفت، قادر خواهیم بود بسیاری از احتیاج های پزشکی و دارویی کشور را برطرف کنیم.

وی تاکید نمود: با کوشش های اجرا شده قرار است ظرفیت های بالقوه و متقابل در این عرصه را به صورت همکاری های بالفعل تبدیل کنیم.

بنابر اعلام سفارت ایران در روسیه، شانه ساز اضافه کرد: ایران ظرفیت های زیادی در فراوری واکسن دارد و از دانش روسیه هم استفاده کردیم تا بتوانیم ضمن صادرات، زمینه تقویت تکنولوژی دارویی را نیز فراهم کنیم.

وی با بیان اینکه 98 درصد احتیاج دارویی کشور در داخل تامین می گردد، اظهار کرد: با فعال کردن بخش خصوصی، کوشش داریم که احتیاج های کامل دارویی کشور را تامین کنیم.

منبع: خبرگزاری دانشجو
انتشار: 20 اسفند 1399 بروزرسانی: 20 اسفند 1399 گردآورنده: anasi.ir شناسه مطلب: 1595

به "ظرفیت های ایران و روسیه در تامین دارو و واکسن" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "ظرفیت های ایران و روسیه در تامین دارو و واکسن"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید