فال روزانه یکشنبه 22 مرداد 1396

به گزارش آناسی، فال روزانه یکشنبه 22 مرداد 1396، فال امروز، فال روز تولد، فال متولدین مهر، فال متولدین آبان، فال متولدین آذر، فال متولدین دی، فال متولدین بهمن

فال روزانه یکشنبه 22 مرداد 1396

موقعیت خورشید و ماه

    • خورشید در موقعیت اسد (Leo)
    • ورود ماه به موقعیت برج ثور (Taurus)

فال روزانه یکشنبه 22 مرداد 1396

فروردین

سعی بر این دارید که بر اساس واقعیت ها تصمیم گیری کنید، امروز حتی واضح ترین تصاویر نیز دارای ابهام هستند. خودتان را برای عدم توانایی خود در تشخیص حقیقت سرزنش نکنید، این شرایط دست خودتان نیست و هیچ کنترلی روی آن ندارید، ولی به زودی رفع خواهد شد. پس اگر برایتان مقدور است کمی دست نگه دارید تا اوضاع به حالت عادی بازگردد. امروز در کوشش برای بیان احساسات عاشقانه خود چندان پیروز نیستید و دلیل اصلی این مسئله هم این است که خودتان نیز از صحت کامل گفته هایتان مطمئن نیستید.

اردیبهشت

امروز برای اینکه درهای عشق و محبت را باز کنید باید بدانید که از دیگران چه می خواهید، البته باید در انتظارات خود خیلی سخت گیر نباشید و طرف مقابلتان را نیز درک کنید تا بتوانید به احساس رضایت و مسروری دست پیدا کنید. این که در عالم رویا تصویری زیبا از آینده برای خودتان بسازید اصلا بد نیست و حتی می تواند به شما برای پیشرفت انگیزه هم بدهد، فقط باید مواظب باشید در این دنیای غیرواقعی زندانی نشوید و ارتباط خود را با عقل و منطقتان از دست ندهید تا بتوانید برای به واقعیت بدل کردن این رویاها برنامه ریزی نموده و دست به عمل بزنید.

خرداد

شما از حس ششم فوق العاده ای بهره مندید و این روزها به شما یاری می نماید درک خوبی از اتفاقاتی که این اواخر افتاده اند داشته باشید. این تصاویر و افکار پراکنده امروز به صورتی منطقی در ذهنتان به یکدیگر مرتبط می شوند و راهکارهایی مهم برای تأثیرگذاری بیشتر در آینده را در اختیارتان قرار می دهند. شما در پیدا کردن معنا و مفهوم زندگی دچار سردرگمی شده اید و نمی دانید چه راهی را باید در پیش بگیرید، به قدرت تخیل خود و احساسات درونیتان اجازه بدهید در انتخاب قدم های بعدیتان شما را هدایت نمایند.

تیر

در صورتی برای کسی که عاشقش هستید از خود گذشتگی کنید که او هم در قبال شما چنین رفتاری را انجام دهد. متأسفانه این که شما بخواهید با امید به این که در مقابل کارهایتان پاسخ مورد نظرتان را خواهید گرفت هر کاری که از دستتان برمی آید را انجام دهید استراتژی خیلی خوبی نیست. امروز شما می توانید از خیال پردازی و فکر کردن به آینده همراه با کسی که دوست دارید لذت ببرید، ولی با توجه به حساسیت عاطفی فوق العاده زیادتان اصلا روز خوبی برای تصمیمات مهم و تعهدات جدی محسوب نمی گردد .

مرداد

امروز شما یک لحظه کاملا مسرور و امیدوار هستید و یک لحظه دیگر پر از شک و تردید می شوید و ترکیبی متغیر از جاه طلبی حساب شده و حساسیت بیش از حد در وجودتان شما را در شرایط دشواری قرار داده است. در ارتباط با اطرافیانتان هم رویکردی انتخابی و تصادفی دارید و یک نفر به نظرتان نقش قربانی را بازی می نماید و یک نفر دیگر بی دلیل به نظرتان زورگو و بدجنس می آید. اگر بتوانید رفتارتان با اطرافیانتان را بدون قربانی کردن خودتان و خواسته هایتان با ملایمت همراه کنید به هیچ مشکل خاصی برنخواهید خورد.

شهریور

امروز از نظر اعتماد به نفس روز فوق العاده ای دارید و احساس می کنید که می توانید حتی کوه ها را هم جابجا کنید. از این انرژی خود به نحو احسن برای پیشبرد کارهای خودتان بهره ببرید، ولی حتما کمی از آن را هم به یاری کردن به دیگران اختصاص دهید. امروز در خصوص روابط خود بر اساس ظاهر آنها قضاوت نکنید؛ یک نفر که امروز به نظرتان خیلی خوب و دوست داشتنی می آید ممکن است فردا شخص دیگری باشد و با این قضاوت های زودهنگام و بر اساس فکر و خیالی های شخصی، می توانید زمینه را برای ناراحتی و شکستن قلب خودتان فراهم کنید. اگر به خودتان نهیب زده و با فکر و منطق به قضیه نگاه کنید به مشکل خاصی برنخواهید خورد .

مهر

امروز شما بی هیچ دلیل خاصی کمی احساس بی حوصلگی و ناراحتی می کنید. همین موضوع هم باعث شده نتوانید روی کارهایتان به خوبی تمرکز کنید و عملی کردن برنامه ای که برای تحلیل و محدود کردن گزینه های پیش رویتان داشته اید را برای شما تقریبا غیر ممکن می نماید. شاید در عالم خیال فکر کنید که از پس انجام هر کاری بر می آیید، با این حال نکات مهمی هستند که باید برای عملی کردن این رویاها در نظر گرفته شوند. به جای این که به کمبودها و نداشته هایتان فکر نموده و غصه بخورید بهتر است سعی کنید روی ساختن آینده خود و ایجاد تغییرات مثبت در زندگیتان تمرکز کنید.

آبان

امروز تشخیص دادن مرز بین منطق و خیال در اطرافتان حسابی شما را کلافه نموده است. باید مواظب باشید مسائل و مسائل موجود را نادیده نگرفته و فرض را بر این نگذارید که همه چیز مثل دنیای خیالیتان راحت و روبراه است. دنیای اطرافتان بسیار شلوغ و پرهیاهو است و شما هم باید خودتان را با این جریان هماهنگ کنید. فعالیت های گروهی، صحبت کردن با اطرافیان و انجام کارها و وظایف زیادی که به عهده تان گذاشته خواهند شد وقت زیادی از شما خواهند گرفت. انجام این کارها هرچند شما را خسته می نماید، اما در خاتمه روز احساس رضایت عمیقی خواهید داشت که به شما یاری می نماید ساعات خوب و همراه با آرامشی همراه با عزیزانتان داشته باشید .

آذر

در حال حاضر شما در مرکز توجه قرار گرفته اید و کوشش ها و استعدادهایتان مورد تحسین و تأیید دیگران هستند. با این حال اگر انتظاراتتان بیش از حد و ایده آل گرایانه باشند دچار سرخوردگی خواهید شد. نسبت به توانایی های خود و آنچه می توانید در زمانی محدود انجام دهید نگرشی همراه با خود باوری اما واقع گرایانه داشته باشید تا مبادا دچار احساس شکست و نا امیدی شوید. ایده های جدیدی در رابطه با کارتان در سر دارید و شاید حتی در فکر این باشید که زمینه کاریتان را به طور کامل تغییر دهید. این که به فکر پیشرفت باشید خیلی خوب است، فقط باید مواظب باشید با عجله تصمیم گیری نکنید و بدون فکر کردن اقدامی نکنید که غیر قابل بازگشت باشد .

دی

با وجود این که امروز ممکن است در عالم خیال و رویا غرق شوید، احتمال این که تماس خود را با دنیای واقعی از دست داده و دچار توهم شوید خیلی کم است. شما فردی منطقی هستید و معمولا در هر شرایطی واقعیت ها را می بینید. از رویاپردازی هراسی نداشته باشید، اما به جای این که به افق های دور خیره شده و هیچ فکری در خصوص این که چگونه به آنجا می توانید برسید نداشته باشید، برای رسیدن به اهداف و خواسته هایتان برنامه ریزی نموده و به احساس درونیتان نیز اعتماد داشته باشید. پیروزیت و خوش شانسی در تمام روز در انتظارتان هستند، پس از این فرصت استفاده نموده و احساس قلبیتان را به کسی که دوست دارید ولی نگران واکنش او هستید بگویید .

بهمن

امروز ممکن است در خرج کردن پول هایتان بی احتیاطی کنید و یا در خصوص اطرافیانتان قضاوت درستی نداشته باشید، این ابهام در نگرش و رفتارتان از شرایط کیهانی فعلی ریشه می گیرد. ولی خوشبختانه آنقدر منطقی هستید که بتوانید نگرش خود را تصحیح نموده و رفتار درستی داشته باشید. اجازه ندهید تضاد بین خواسته های شخصی و مسئولیت های اجتماعیتان باعث دلسردی شما بگردد. با برنامه ریزی درست می توانید برای هر دوی آنها به اندازه کافی وقت بگذارید. اگر کارهایتان را درست و به موقع انجام دهید می توانید چند ساعتی را هم برای خودتان و عزیزانتان وقت بگذارید و خستگی یک روز پرمشغله را از تن به در کنید .

اسفند

مهربانی و سخاوت یک ویژگی قابل تحسین است، اما وقتی در مقابل چیزی دریافت نکنید ادامه دادن این رفتار سخت و حتی غیر منطقی به نظر می رسد. این که بدانید دقیقا چه انتظاری از دیگران دارید اهمیت بسیاری دارد و باید بتوانید به طرف مقابلتان اعتماد داشته باشید؛ یادتان باشد که اعتماد یک جاده دوطرفه است. امروز روز خیلی خوبی برای آغاز پروژه های مشترک می تواند باشد و شرکت در فعالیت های گروهی و صحبت با دوستان می تواند زمینه ساز ایده های خوبی برای یک کار مشترک می تواند باشد. اگر برخی ها علاقه ای به این ایده ها نشان نمی دهند ناراحت نشوید، کسانی که تمایل به همکاری دارند خودشان به سراغتان خواهند آمد.

تهیه شده: مجله اینترنتی خبرنگاران

منبع: setare.com
انتشار: 29 آذر 1399 بروزرسانی: 29 آذر 1399 گردآورنده: anasi.ir شناسه مطلب: 1440

به "فال روزانه یکشنبه 22 مرداد 1396" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "فال روزانه یکشنبه 22 مرداد 1396"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید