قلعه نویی: اُفت نکردیم و فقط فاصله امتیازات مان با پرسپولیس زیاد شده است، من و تارتار به بازی زیبا اعتقاد داریم

به گزارش آناسی، امیر قلعه نویی، سرمربی تیم فوتبال سپاهان اصفهان تأکید کرد، تنها فاصله امتیازات تیمش با پرسپولیس زیاد شده است و زردپوشان اصفهانی اُفت نکرده اند.

قلعه نویی: اُفت نکردیم و فقط فاصله امتیازات مان با پرسپولیس زیاد شده است، من و تارتار به بازی زیبا اعتقاد داریم

با وبسایت سازمان نظام مهندسی همراه باشید.

به گزارش آناسی از مسجدسلیمان، امیر قلعه نویی در نشست خبری پیش از ملاقات تیم فوتبال سپاهان اصفهان مقابل نفت مسجدسلیمان گفت: خیلی خوشحالم که در شهر اولین ها هستم. بازی بسیار سختی در پیش داریم و نفت مسجدسلیمان تیم بسیار خوبی است. ما احتیاج داریم که این سه امتیاز را بگیریم تا از کورس مدعیان قهرمانی عقب نیفتیم.

مسجدسلیمان شهر اولین ها و مردم آن، مردم اولین ها هستند.، وی ضمن بیان این جمله توضیح داد: در نیم فصل دوم بازی ها و امتیازگیری سخت تر و دروازه ها و زمین کوچک تر می شوند. نفت مسجدسلیمان تیم تاکتیکی است و خیلی خوب و بابرنامه بازی می نماید. ما هم سپاهان هستیم و هفته به هفته بهتر می شویم. اگر کیفیت زمین اجازه بدهد، بازی خیلی خوبی از آب درخواهد آمد، چون من و تارتار به بازی زیبا اعتقاد داریم.

سرمربی تیم فوتبال سپاهان درباره غایبان تیمش برای این مسابقه گفت: تا دل تان بخواهد بازیکن مصدوم داریم و کی روش استنلی هم محروم است. سایر بازیکنان را در اختیار داریم.

قلعه نویی در واکنش به ادعای خبرنگاری مبنی بر اُفت زردپوشان اصفهانی اظهار داشت: نظر شما قابل احترام است، اما ما اُفتی نداشتیم. اگر این بازی را ببریم، دو امتیاز بیشتر از شرایط مشابه نیم فصل اول داشته ایم. نمی دانم شما چه چیزی را اُفت می دانید. موضوع فاصله امتیازی متفاوت است. فاصله امتیازی ما نسبت به پرسپولیس زیاد شده است، اما شرایط تیمی خوبی داریم.

وی با اشاره به ملاقات هفته گذشته شاگردانش مقابل فولاد خوزستان اعلام کرد: در بازی قبلی، یکی از بهترین بازی های خود را ارائه کردیم. مسئله ای که زیاد با آن روبرو هستیم، این است که از موقعیت های 80 درصدی استفاده نمی کنیم، اما یک توپ خیلی خیلی معمولی که شانس و اشتباهات در آن دخالت دارد، وارد دروازه ما می گردد. در روزهای اخیر با بازیکنان فقط در این باره صحبت کردم و گفتم در نیم فصل دوم باید از موقعیت های گلزنی خود استفاده کنیم. امیدوارم این فاصله امتیازی را کم کنیم.

منبع: خبرگزاری تسنیم
انتشار: 5 فروردین 1399 بروزرسانی: 27 فروردین 1399 گردآورنده: anasi.ir شناسه مطلب: 846

به "قلعه نویی: اُفت نکردیم و فقط فاصله امتیازات مان با پرسپولیس زیاد شده است، من و تارتار به بازی زیبا اعتقاد داریم" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "قلعه نویی: اُفت نکردیم و فقط فاصله امتیازات مان با پرسپولیس زیاد شده است، من و تارتار به بازی زیبا اعتقاد داریم"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید