ماجراهای عجیب بیرانوند در هنگ کنگ

به گزارش آناسی، بیرانوند در حالی در مراسم بهترین های آسیا حاضر شد که انگیزه ای نداشت و کاملا بی حس بود. او حتی تصمیم گرفته بود در مراسم حاضر نباشد ولی به خاطر دعوت کنفدراسیون، تصمیم گرفت بی احترامی نکند و در سالن حاضر گردد.

ماجراهای عجیب بیرانوند در هنگ کنگ

با تور چین سفری خاطره انگیز را تجربه کنید.

خبرآنلاین؛ وز یکشنبه یعنی 24 ساعت قبل از آغاز مراسم بهترین های آسیا اتفاقاتی اتفاقاتی رخ داد که باعث شد تا همه چیز به کام بیرانوند تلخ گردد. انتشار یک توئیت از سوی ناظمی و اعلام این مسئله که بیرانوند جایزه نگرفته، با دلخوری شدید این بازیکن همراه شد. متعاقبا مهدی تاج هم به بیرانوند گفت نتوانسته این عنوان را مال خود کند تا علیرضا از نظر روحی کلا به هم بریزد. بیرانوند اینقدر ناراحت بود که بعد از این ماجراها گفت: نباید به من می گفتند انتخاب نشده ای. اگر در تهران می گفتند، من اصلا نمی آمدم. پنجشنبه پرسپولیس در ادامه رقابت های لیگ برتر در اصفهان به مصاف ذوب آهن می رود. بیرانوند یکشنبه می گفت: بازی ذوب آهن به این مهمی. می دانستم نشده ام که برای این بازی می ماندم. از طرفی کاش حداقل نمی گفتند تا مراسم برای من کمی جذابیت داشت.

یعنی بیرانوند در حالی در مراسم بهترین های آسیا حاضر شد که انگیزه ای نداشت و کاملا بی حس بود. او حتی تصمیم گرفته بود در مراسم حاضر نباشد ولی به خاطر دعوت کنفدراسیون، تصمیم گرفت بی احترامی نکند و در آنجا حاضر گردد

منبع: توریسم آنلاین
انتشار: 23 آذر 1398 بروزرسانی: 7 مهر 1399 گردآورنده: anasi.ir شناسه مطلب: 589

به "ماجراهای عجیب بیرانوند در هنگ کنگ" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "ماجراهای عجیب بیرانوند در هنگ کنگ"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید