ماجرای اعتراض رانندگان حمل نخاله چه بود؟

مدیرعامل سازمان مدیریت پسماند شهرداری مشهد تصور جذب خودروهای جدید حمل نخاله و بیمه را دو دلیل اعتراض رانندگان حمل نخاله بیان کرد و گفت:با روشن شدن ابهاماتی که برای کامیون داران حمل نخاله ایجاد گردیده بود، تحصن آن ها برطرف شد.

ماجرای اعتراض رانندگان حمل نخاله چه بود؟

به گزارش خبرنگاران، در روزهای گذشته تصاویر و گزارش هایی از اعتراض رانندگان خودروهای حمل نخاله در مقابل سازمان مدیریت پسماند شهرداری مشهد در شبکه های اجتماعی پخش شد، اما ماجرای اعتراض این کامیون داران چه بود؟

در این خصوص ابوالفضل کریمیان، مدیرعامل سازمان مدیریت پسماند شهرداری مشهد در گفت وگو با خبرنگار خبرنگاران، اظهار کرد: در طی جلسه ای که با حضور رانندگان خودروهای حمل نخاله برگزار گردید، این افراد دو مسأله مورد اعتراض خود را مطرح کردند. این افراد گمان می کردند که شهرداری در سال 1397 مجوز جدیدی را در راستای جذب خودروهای باکس بردار صادر نموده است که در آن جلسه اعلام کردیم هیچ گونه فراخوانی از سوی سازمان در راستای جذب متقاضیان مجوز خودروهای خاک و نخاله صادر نگردیده است.

وی اضافه نمود: باید توجه داشت که اگر قرار باشد فراخوانی در راستای صدور مجوز برای این متقاضیان صادر گردد از طریق روزنامه های کثیرالانتشار اعلام می گردد. بنابراین زمانی که روشن شد تعداد خودروهای باکس بردار ما همان تعداد مشخصی است که در گذشته بوده است، ابهامات موجود برای آن ها روشن شد.

کریمیان با بیان این که بیمه رانندگان، یکی دیگر از موضوعاتی است که مورد توجه این دوستان بوده است، توضیح داد: درواقع رانندگان خودروهای حمل نخاله تقاضا داشتند تا تحت پوشش بیمه رانندگان قرار بگیرند. از آن جا که این مسأله مربوط به سازمان مدیریت پسماند و شهرداری مشهد نیست، بنابراین بنا شد این رانندگان مسأله بیمه را به صورت قانونی از طریق ادارات مرتبط پیگیری نمایند.

وی هم چنین در رابطه با تعرفه خدمات ماشین داران نخاله، بیان نمود: بر اساس تعرفه 1397 حمل ضایعات و نخاله که توسط شورای اسلامی شهر مشهد تصویب گردیده است به ازای هر سرویسی که برای تخلیه نخاله های ساختمانی انجام می گردد 52 هزار تومان دریافت می گردد. باید توجه داشت که این تعرفه مصوب، مورد قبول رانندگان این خودروها است.

مدیرعامل سازمان مدیریت پسماند شهرداری مشهد افزود: با روشن شدن ابهاماتی که برای کامیون داران حمل نخاله ایجاد گردیده بود، تحصن آن ها برطرف شد.

منبع: خبرگزاری ایسنا
انتشار: بروزرسانی: 1 آبان 1397 شناسه مطلب: 23

به "ماجرای اعتراض رانندگان حمل نخاله چه بود؟" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "ماجرای اعتراض رانندگان حمل نخاله چه بود؟"

نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید