مشارکت بیش از 22 روستا در طرح نظافت عمومی جزیره

به گزارش آناسی، مدیر امور شهری و روستایی سازمان منطقه آزاد قشم گفت: طرح نظافت عمومی جزیره توسط نیروهای این مجموعه و شرکت تعاونی کارکنان سازمان منطقه آزاد قشم با همکاری دهیاران، شوراهای اسلامی روستاها و جمعی از علاقه مندان برگزار گشت.

مشارکت بیش از 22 روستا در طرح نظافت عمومی جزیره

فرج طهماسبی با بیان این مطلب، اضافه کرد: این طرح با هدف پاکسازی و نظافت عمومی شهرها، روستا و بخشی از سواحل جزیره قشم اجرا شد.

وی ادامه داد: طرح نظافت عمومی جزیره علاوه بر شهر قشم در سایر شهرها و با همکاری بیش از 22 روستای جزیره قشم از جمله روستاهای رمکان، طولا، توریان، خالدین، گوران، مسن، هنگام ، هلر ، لافت و... اجرا شد.

مدیر امور شهری و روستایی سازمان منطقه آزاد قشم اضافه کرد: در شهر قشم نیروهای این مدیریت و بیش از 50 تن از نیروهای شرکت تعاونی کارکنان سازمان و شرکت ماهیار بافت قشم به همراه تعداد کثیری از نیروهای داوطلب مردمی اقدام به پاکسازی سواحل کمپ پارک های زیتون، هامون، آفتاب و مبادی ورودی شهر قشم پرداختند.

به گفته طهماسبی؛ برای اجرای این طرح بیش از 2 هزار و 500 کیلوگرم پلاستیک زباله، 120(6000 عدد) بسته ماسک و 150 (15000 عدد)بسته دستکش یکبار مصرف میان نیروهای خدماتی و داوطلبان در سطح جزیره قشم توزیع شد.

وی در سرانجام گفت: هر ساله در روزهای سرانجامی زمستان و در آستانه سال جدید، با هماهنگی و همکاری دهیاری ها، شوراهای اسلامی روستاها و سازمان های مردم نهاد طرح پاکسازی و نظافت عمومی جزیره اجرایی می شود.

روابط عمومی و امور بین الملل سازمان منطقه آزاد قشم

منبع: خبرگزاری آریا
انتشار: 3 اردیبهشت 1400 بروزرسانی: 3 اردیبهشت 1400 گردآورنده: anasi.ir شناسه مطلب: 1685

به "مشارکت بیش از 22 روستا در طرح نظافت عمومی جزیره" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "مشارکت بیش از 22 روستا در طرح نظافت عمومی جزیره"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید