مقاومت عراق: جنایت حمله به مواضع حشد شعبی بهای گرانی خواهد داشت

به گزارش آناسی، هیئت هماهنگی گروه های مقاومت عراق گفت، جنایتی که ایست های بازرسی حشد شعبی را هدف گرفت بهایش گران خواهد بود.

مقاومت عراق: جنایت حمله به مواضع حشد شعبی بهای گرانی خواهد داشت

به گزارش خبرنگاران، به نقل از سایت شبکه المیادین، گروه های مقاومت عراق اعلام کردند، آنچه اشغالگری باید در نظر داشته باشد این است که همیشه در تیررس اعضای مقاومت خواهد بود.

این گروه ها اضافه کردند: پاسخ به این جنایت ها بازدارنده خواهد بود و به وقتش هیچ مزدور و توطئه گری از حساب پس دادن و پاسخ ما دور نمی ماند.

گروه های مقاومت عراق تاکید کردند: چنین جنایاتی بدون پاسخ درخور خود باقی نمی مانند. ادامه کار دولت با این رویکرد بی توجهی و نادیده دریافت، همه را به سمت عواقبی بد می کشاند.

این گروه ها خاطرنشان کردند: دولت باید توضیح شفاف و واضحی به وسیله یک تحقیقات حرفه ای درباره کسانی که با اشغالگران همکاری داشته اند و این جنایت را تسهیل بخشیده اند، صورت دهد.

هیئت هماهنگی گروه های مقاومت عراق گفت: نیروهای خارجی که کوچک ترین اصول احترام به حاکمیت کشورها را نقض می نمایند باید بدانند که حتی کوچک ترین کشورها نیز آن را نمی پذیرند. نیروهای بیگانه اصرار دارند تمام باطل نمایندگان اقدامات آنها را با اقداماتی به چالش بکشند که هیچ ارتباطی با قانون بین المللی ندارند. آن خائنان کسانی را که با آنها مخالفند و در برابر اشغالگری کینه توزانه مقاومت می نمایند، با موجی از اتهامات روبه رو می نمایند.

او اضافه کرد: آنها خائنان ترسویی هستند که پشت توجیهات واهی پنهان می شوند تا وجود اشغالگری را مشروعیت ببخشند. این دسیسه چینان از اشغالگران می خواهند دست به جنایات بیشتر بزنند و می خواهند با موضع پست خود موضع عراق را از بین ببرند. دولت باید موضع خود را در قبال توطئه چینان داخلی و کسانی که جرایم اشغالگران را توجیه می نمایند، تعیین و شفاف کند.

این گروه های مقاومت تاکید کردند: دولت باید در قبال اشغالگران و کشورهای هم جوار که خاک این کشور را صحنه درگیری قرار می دهند، موضعش را بیان کند. فرصت برای دولت بسیار تنگ است تا موضعش را در قبال نقض های مکرر حاکمیت کشور تعیین کند. جنایت به صورتی قاطع تمام تفاهماتی که مورد قبول بعضی طرف های سیاسی واقع شده از بین خواهد برد.

منبع: خبرگزاری ایسنا
انتشار: 18 فروردین 1400 بروزرسانی: 18 فروردین 1400 گردآورنده: anasi.ir شناسه مطلب: 1654

به "مقاومت عراق: جنایت حمله به مواضع حشد شعبی بهای گرانی خواهد داشت" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "مقاومت عراق: جنایت حمله به مواضع حشد شعبی بهای گرانی خواهد داشت"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید