میشل اوباما نمی خواهد وارد سیاست گردد

به گزارش آناسی، بانوی اول سابق آمریکا با وجود اینکه بسیار محبوب است، اما گفته اصلا به دنبال ورود به سیاست نیست و نمی خواهد رئیس جمهوری بعدی آمریکا باشد.

میشل اوباما نمی خواهد وارد سیاست گردد

به گزارش آناسی، میشل اوباما، همسر رئیس جمهوری سابق آمریکا در مصاحبه روز پنجشنبه خود با برنامه نمایش امروز گفت: من هرگز نمی خواهم برای پست ریاست جمهوری آمریکا کاندیدا شوم. هرگز نمی خواهم یک سیاستمدار باشم. این دقیقا چیزی است که در من تغییر نمی نماید و من نمی خواهم برای این پست کاندیدا شوم.

یکی از معاونان کاخ سفید باراک اوباما، رئیس جمهوری سابق آمریکا در این باره گفته: برخلاف برخی از سیاستمداران، چیزی باعث تغییر در بانوی نخست سابق نمی گردد. او همواره گفته من هرگز برای این پست کاندید نمی شوم.

این در حالی است که براساس نظرسنجی تحلیل های زاگبی در مه امسال میلادی معین شد که میزان محبوبیت میشل اوباما 48 درصد در مقابل 39 درصد دونالد ترامپ، رئیس جمهوری آمریکا است. وبسایت yougov.com نیز در نظرسنجی آوریل خود بیان کرد که میزان محبوبیت بانوی اول سابق در میان دموکرات ها 90 درصد است.

مایکل استار هاپکینز، استراتژیست دموکرات و یکی از اعضای سابق کمپین اوباما در 2008 می گوید: زمانیکه میشل اوباما حرف می زند، صحبت هایش بوی سیاست نمی دهد. پیغام های او از خودش و مردمی که به او اعتماد دارند، است. محبوبیت او در میان هوادارنش بسیار زیاد است.

کاترین جلسیون که بر روی بانوان اول آمریکا مطالعه می نماید، درباره میشل اوباما می گوید: فکر می کنم در زمانیکه لفاظی ها باعث اختلاف شده است، مردم همچنان میشل را دوست دارند، چون صحبت هایش امیدوار کننده است.

منبع: خبرگزاری ایسنا
انتشار: 29 بهمن 1397 بروزرسانی: 6 مهر 1399 گردآورنده: anasi.ir شناسه مطلب: 69

به "میشل اوباما نمی خواهد وارد سیاست گردد" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "میشل اوباما نمی خواهد وارد سیاست گردد"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید