نبی: پیش بینی می کنیم انتخابات فدراسیون فوتبال اواخر بهمن یا اوایل اسفند برگزار گردد

به گزارش آناسی، دبیرکل فدراسیون فوتبال گفت: پیش بینی مان این است که انتخابات ریاست فدراسیون اواخر بهمن یا اوایل اسفند برگزار گردد.

نبی: پیش بینی می کنیم انتخابات فدراسیون فوتبال اواخر بهمن یا اوایل اسفند برگزار گردد

به گزارش خبرنگاران، مهدی محمدنبی دبیرکل فدراسیون فوتبال درباره مجمع عمومی فدراسیون فوتبال گفت: با توجه به شرایط فوری و همچنین شرایط کشور به لحاظ شیوع کرونا، مجمع فردا به صورت وبینار برگزار می گردد. ما برای سهولت کار با توجه به ماده 38 اساسنامه، مجموعه اطلاعات و فرم های رای گیری و انتخاب اعضای کمیته انتخاباتی، صورت های اقتصادی، تراز اقتصادی، برنامه و ... را به وسیله سامانه ای که ایجاد شد، برای تک تک اعضا ارسال کردیم و آنها هم همگی رؤیت کردند. آنها موارد مدنظر را در داخل این سامانه مشاهده کردند و شرایط رای گیری تعیین است.

وی اضافه نمود: برگزاری مجمع و این رای گیری به صورت حضوری بهتر است اما به صورت وبینار ساز و کار را ایجاد کردیم و اعضای مجمع در مهلتی که تعیین شده بود، فرم ها را در سامانه پر کردند و فیزیکی هم ارسال کردند و این مدارک توسط ناظران مجمع آنالیز می گردد و به هر حال فردا اعلام عمومی خواهد شد.

دبیرکل فدراسیون فوتبال ادامه داد: با توجه به موعد زمانی که فیفا در نظر گرفته بود، فردا نتایج را اعلام می کنیم. رسانه ها هم می توانند وارد بشوند و مجمع را ببینند. ما امروز هم در محل آموزشگاه فوتبال هستیم تا مجددا این سیستم تست گردد.

نبی درباره رای گیری آنلاین گفت: این سامانه ای که تعریف شد، برای بالاترین مقام عضو باشگاه ، هیئت یا ... تعریف و رمز آن تعیین شده است. ما اظهار هویت آنها را به وسیله همین سامانه به آنها دادیم و تمام 75 نفر مدارک رو هم فرستاده اند و ناظران هم کنترل می نمایند.

وی با اشاره به اینکه مجمع فردا نسبت به مجامع قبلی بهتر و شفاف تر خواهد بود، در پاسخ به این سوال که اگر اساسنامه تایید نگردد، این اتفاق منجر به تشکیل کمیته عادی سازی خواهد شد یا نه؟ عنوان نمود: اعضای مجمع موافقت یا عدم موافقت را اعلام و پرینت هم گرفتند و این پرینت ها ارسال شده است و کار به مجامع بعدی نخواهد رسید.

دبیرکل فدراسیون فوتبال درباره زمان انتخابات ریاست فدراسیون گفت: اساسنامه جدید که فردا مصوب می گردد، 70 روز بعد تاریخ را اعلام می کنیم و پیش بینی می کنیم اواخر بهمن یا اوایل اسفند برگزار می گردد. درباره ثبت نام نامزدها نیز تا 50 روز قبل از تاریخی که زمان انتخابات برگزار می گردد، نام نویسی آغاز خواهد شد و افراد می توانند شرکت نمایند.

نبی درخصوص قول به فیفا برای تغییرات دوباره در اساسنامه طی یک سال آینده اعلام نمود: این اساسنامه حتی نسبت به اساسنامه سایر کشورها به روز رسانی شده است. در واقع بیشتر کشورها این اساسنامه را حتی به روز رسانی نکرده اند و ما در این باره پیشتاز هستیم.

وی در انتها درباره لیگ فوتسال گفت: مکاتبات با سازمان های مربوطه اجرا شده و منتظر اعلام نظر آنها هستیم. فوتسال مقام آور است و امیدواریم زودتر آغاز کنیم.

جدیدترین خبرها و تحلیل های ایران و دنیا را در کانال تلگرامی خبرنگاران بخوانید. (کلیک کنید)

جدیدترین خبرها و تحلیل های ایران و دنیا را در کانال اینستاگرامی خبرنگاران بخوانید. (کلیک کنید)

منبع: خبرگزاری تسنیم
انتشار: 7 دی 1399 بروزرسانی: 7 دی 1399 گردآورنده: anasi.ir شناسه مطلب: 1458

به "نبی: پیش بینی می کنیم انتخابات فدراسیون فوتبال اواخر بهمن یا اوایل اسفند برگزار گردد" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "نبی: پیش بینی می کنیم انتخابات فدراسیون فوتبال اواخر بهمن یا اوایل اسفند برگزار گردد"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید