نوازی: مطرح کردن نام حجازی و قلعه نویی از روی حسادت است، کسی نباید با نام استقلال خودش را مطرح کند

به گزارش آناسی، محمد نوازی، بازیکن پیشین تیم فوتبال استقلال گفت: افرادی که نام مرحوم ناصر حجازی و امیر قلعه نویی را می آورند، حسادت می نمایند.

نوازی: مطرح کردن نام حجازی و قلعه نویی از روی حسادت است، کسی نباید با نام استقلال خودش را مطرح کند

محمد نوازی در گفت وگو با خبرنگار ورزشی آناسی، درباره اینکه باشگاه استقلال از طرفداری درخواست یاری نموده بود که سندسازی نموده و پولی به حساب دیاباته و میلیچ واریز ننموده بود، گفت: هر کسی به استقلال می آید، وعده می دهد اما اجرایی نمی گردد. سال گذشته نیز یکسری افراد دور و بر باشگاه بودند که وعده های مختلفی دادند، اما آنها بیشتر دنبال مطرح کردن خودشان بودند.

وی اضافه نمود: حساسیت روی استقلال و پرسپولیس و حرف وحدیث ها زیاد است، به همین دلیل، هر کسی می خواهد خودش را به وسیله این دو تیم مطرح کند. استقلال پیش از انقلاب بالغ بر 20 رشته ورزشی داشت، اما امروز تنها یک تیم بزرگسال دارد و به پایه ها نیز توجهی نمی نمایند. آقایان در مدیریت یک تیم مانده اند و نمی دانند چه کار نمایند.

بازیکن پیشین تیم فوتبال استقلال با اشاره به سندسازی طرفدار خارج نشین برای پرداخت بخشی از مطالبات هروویه میلیچ و شیخ دیاباته دو بازیکن خارجی استقلال گفت: احمد سعادتمند به تازگی مدیر استقلال شده و مدیریت کردن در شرایط فعلی سخت است، اما هر کسی نباید به خاطر اسم استقلال به طرفداران لطمه بزند. بعضی ها تنها دنبال مطرح کردن خودشان هستند. مدیران استقلال به جای اعتماد به این افراد، باید خودشان چاره ای بیاندیشد. این روزها نه تمرین هست نه مسابقه ای. اگر فردا روزی بازی ها آغاز گردد، دیگر اقدام هر کاری فایده ای ندارد.

نوازی در ادامه در مورد درگیری لفظی بین امیر قلعه نویی و افشین پیروانی در رسانه ها گفت: هر کسی در این فوتبال صندلی و شخصیتی دارد، اما بعضی دوستان در تیم رقیب جو گیر می شوند و هر حرفی می زنند. آقایان فکر می نمایند ما نمی توانیم جواب دهیم، در صورتی که به شخصیت خودمان اجازه نمی دهیم جواب این افراد را بدهیم. ما خیلی چیزها می دانیم و از خیلی اتفاقات باخبریم. اتفاقات زیادی در تیم ملی برای من افتاد که همین آقایان باعث و بانی اش بودند. ما داخل زمین رقیب هستیم، اما بیرون از آن نباید فوتبالی همدیگر را بزنیم. قرار نیست چون با قلعه نویی مشکل دارید، اسم تان را در رسانه ها مطرح کنید. شاید من شخصا مشکلاتی با قلعه نویی داشته باشم و حرف هایی در تنهایی بزنم، اما نباید به رسانه ها بکشانم.

وی در واکنش به اینکه پیروانی با مطرح کردن نام مرحوم ناصر حجازی و امیر قلعه نویی دنبال تنش بین استقلالی هاست،گفت: مطرح کردن این مسائل نشان دهنده شخصیت افراد است. اینکه نام حجازی اسطوره ایران و استقلال و قلعه نویی بهترین مربی داخلی را می آورند، از حسادت شان است. مردم شخصیت اینها را می شناسند، اما به نظرم مطرح کردن این مسائل از بی شخصیتی افراد است.

منبع: خبرگزاری تسنیم
انتشار: 29 خرداد 1399 بروزرسانی: 6 مهر 1399 گردآورنده: anasi.ir شناسه مطلب: 1066

به "نوازی: مطرح کردن نام حجازی و قلعه نویی از روی حسادت است، کسی نباید با نام استقلال خودش را مطرح کند" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "نوازی: مطرح کردن نام حجازی و قلعه نویی از روی حسادت است، کسی نباید با نام استقلال خودش را مطرح کند"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید