همایش آشنایی با خدمت سربازی در شرکت های دانش بنیان و فناور برگزار می شود

به گزارش آناسی، همایش آشنایی با خدمت سربازی در شرکت های دانش بنیان و فناور برگزار می شود و شرکت کنندگان در این همایش می توانند با جزئیات مساله امریه در شرکت های دانش بنیان آشنا شوند.

همایش آشنایی با خدمت سربازی در شرکت های دانش بنیان و فناور برگزار می شود

به گزارش گروه علمی و دانشگاهی خبرنگاران به نقل از مرکز ارتباطات و اطلاع سانی معاونت علمی و فناوری ریاست جمهوری، انجام خدمت مقدس نظام وظیفه در شرکت های دانش بنیان از جمله امتیازاتی است که برای ادامه فعالیت کارکنان کلیدی این مجموعه ها در نظر گرفته شده است. بر این اساس مرکز شرکت ها و موسسات دانش بنیان معاونت علمی و فناوری ریاست جمهوری، یک همایش آنلاین برگزار کرده است تا به سوالات مختلف مطرح شده از سوی شرکت های دانش بنیان در این حوزه پاسخ دهد.

این گردهمایی مجازی در روز چهارشنبه 31 اردیبهشت ساعت 11 برگزار خواهد شد. شرکت کنندگان در این همایش می توانند با جزئیات مسئله امریه در شرکت های دانش بنیان آشنا شوند و پاسخ سوالات خود را در مورد پروژه جایگزین خدمت در صنایع دولتی و کشوری از کارشناس این برنامه جویا شوند.

پروژه جایگزین خدمت در شرکت های دانش بنیان و شرایط شخص متقاضی و شرکت جهت کسب امتیازات فناورانه، از جمله دیگر سرفصل های پیش بینی شده برای این همایش است.

امتیازات فناورانه و علمی لازم جهت کسب و احراز صلاحیت برای استفاده از فرآیند و سمهیه شرکت های فناور، دانش بنیان، مراکز رشد، شتابدهنده ها و دیگر نهادها ، از جمله دیگر رئوسی است که در این همایش به آن پرداخته می شود. علاقه مندان می توانند جهت ثبت نام و کسب اطلاعات بیشتر به سایت bizservices.ir مراجعه کنند.

منبع: خبرگزاری فارس
انتشار: 2 مرداد 1399 بروزرسانی: 6 مهر 1399 گردآورنده: anasi.ir شناسه مطلب: 1128

به "همایش آشنایی با خدمت سربازی در شرکت های دانش بنیان و فناور برگزار می شود" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "همایش آشنایی با خدمت سربازی در شرکت های دانش بنیان و فناور برگزار می شود"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید