واکنش استقلال به احکام انضباطی داربی 90، از زرینچه و استراماچونی در خط دفاعی استفاده کنیم؟

به گزارش آناسی، باشگاه استقلال در مورد احکام صادر شده از سوی کمیته انضباطی بیانیه ای صادر کرد.

واکنش استقلال به احکام انضباطی داربی 90، از زرینچه و استراماچونی در خط دفاعی استفاده کنیم؟

به گزارش ایسنا، باشگاه استقلال در واکنش به احکام کمیته انضباطی درباره داربی 90 تهران بیانیه ای به این توضیح منتشر کرد:

اولین نکته ای که از احکام کمیته انضباطی در نگاه هر هواداری از هر تیمی به چشم می آید، کوشش برای ایجاد تعادل در اعمال جریمه و محرومیت است تا هر دو طرف راضی باشند و کمیته انضباطی را متهم به جانبداری نکنند!

طبیعتاً تیم حریف کاملاً راضی است اما استقلال با توجه به عدم رعایت عدالت در این زمینه متضرر شده و خواستار تجدید نظر و احقاق حق خود است.

مگر می گردد هر دو تیم از هر لحاظ در مورد حوادث یک مسابقه برابر باشند؟

آقای حسن زاده می گوید رفتارهای احمدزاده جان مردم را به خطر انداخت. یعنی رفتار هیچ بازیکنی از تیم استقلال، خارج از چارچوب معمول در حواشی فوتبال نبوده.

آیا جرایم و محرومیت های تیمی که رفتار بازیکنش جان مردم را به خطر انداخته، با تیمی که بازیکنش در زمین اعتراض نموده باید برابر باشد؟ پس چگونه است که ما در بازی بعدی باید از خط دفاعی خودمان محروم شویم.

بازیکن یک تیم جان مردم را به خطر انداخته اما ما مجازات شده ایم و احتمالاً در بازی بعدی باید از جواد زرینچه و استراماچونی در خط دفاعی استفاده کنیم. یا تیم را با یک مدافع به میدان بفرستیم!

چگونه است که سیاوش یزدانی یک جلسه محروم می گردد اما کنعانی زادگان با وجود تحریک تماشاگران در آغاز درگیری محروم نمی گردد یا حکم دست زدن عارف غلامی برای داور با حکم مدافع رقیب که سابقه توبیخ و تذکر کم ندارد، یکی است؟!

باعث تاسف است که با خطای دروازه بان حریف در ضربه پنالتی، موقعیت مسلم استقلال در داربی از دست رفته، حالا باید علاوه بر داربی، در بازی های بعدی هم متضرر شویم! باشگاه استقلال با جدیت از مقامات فدراسیون فوتبال می خواهد که در مورد بخشی از احکام مبهم صادر شده درباره تیم استقلال تجدید نظر کند.

منبع: عصر ایران
انتشار: 14 آبان 1398 بروزرسانی: 6 مهر 1399 گردآورنده: anasi.ir شناسه مطلب: 497

به "واکنش استقلال به احکام انضباطی داربی 90، از زرینچه و استراماچونی در خط دفاعی استفاده کنیم؟" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "واکنش استقلال به احکام انضباطی داربی 90، از زرینچه و استراماچونی در خط دفاعی استفاده کنیم؟"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید