وزارت ورزش و جوانان برنامه ای برای کاهش آمار کارکنان ندارد

به گزارش آناسی، به گزارش خبرنگاران، سید حمید سجادی ظهر سه شنبه در سفر به پیشوا طی سخنانی گفت: ورزش جمهوری اسلامی ایران در ابعاد مختلف شکل گرفته و بیش از 40 سال برنامه ریزی و اجرا در این حوزه رخ داده است.

وزارت ورزش و جوانان برنامه ای برای کاهش آمار کارکنان ندارد

وی اضافه نمود: حدود یک قرن است که در کشورمان ورزشِ سامان یافته به شکل امروزی را داریم و این در حالی است که صاحب ورزش هایی با قدمت چند هزار ساله هستیم که اساس قوانین دیگر ورزش ها بوده و امروزه در دیگر کشورهای دنیا با عناوین دیگر اجرا می شوند.

وزیر ورزش و جوانان با بیان اینکه بیش از یک هزار و 200 بازی بومی- محلی در کشور داریم، اضافه نمود: نزدیک به 440 مورد از این بازی ها دارای آئین نامه است، ورزش نیازمند محتوا، فکر و ایده است و نبود تجهیزات نمی تواند مانعی برای توسعه آن باشد.

سجادی گفت: کارکنان برخی ادارات ورزش که به صورت قراردادی و هیئتی کار می کنند با مسائلی در زمینه دریافت حقوق روبرو هستند.

وی اضافه نمود: برنامه ای برای کاهش آمار کارکنان ورزش نداشته و وظیفه داریم با همفکری و کمک به نحو احسن مسائلشان را رفع کنیم، این افراد زینت ورزش هستند و تا امروز یاور و همراه ما بوده اند و اکنون که قرار است به شرایط و ایستگاه های خوب در کشور برسیم نمی توانیم آنها را پیاده کنیم.

سجادی گفت: نیاز به بازبینی در مدیریت های ورزشی داریم تا فکر و روحیه نو به حوزه ورزش تزریق شود، برای تکمیل پروژه های ورزشی هر جا نیاز باشد مافوق شرایط عادی کمک کنیم، حتماً تسریع خواهیم کرد.

وی گفت: پروژه استادیوم ورزشی پیشوا تا دهه فجر تکمیل و آماده بهره برداری خواهد شد و اگر زودتر این اتفاق بیفتد هم استقبال می کنیم، از برکات سفرهای استانی این است که از نزدیک مسائل را دیده و لمس کرده و با دید بهتری می توان تصمیم گیری کرد.

منبع: خبرگزاری مهر
انتشار: 27 مهر 1400 بروزرسانی: 27 مهر 1400 گردآورنده: anasi.ir شناسه مطلب: 1944

به "وزارت ورزش و جوانان برنامه ای برای کاهش آمار کارکنان ندارد" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "وزارت ورزش و جوانان برنامه ای برای کاهش آمار کارکنان ندارد"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید