کرانچار: به برخی بازیکنان مقابل کره شمالی استراحت می دهیم

سرمربی تیم ملی فوتبال امید گفت: مقابل کره شمالی برای پیروزی به میدان می رویم و هر اقدامی لازم باشد انجام می دهیم.

کرانچار: به برخی بازیکنان مقابل کره شمالی استراحت می دهیم

به گزارش خبرنگاران و به نقل از کمیته ملی المپیک، زلاتکو کرانچار درباره دیدار فرداتیم ملی فوتبال امید مقابل کره شمالی در بازی های آسیایی - جاکارتا گفت: در مسابقه فردا فقط برای پیروزی به میدان می رویم هر اقدامی که احتیاج باشد برای این کار انجام می دهیم. با تماشای بازی این تیم فکر می کنم ما با کیفیت تر هستیم.

او ادامه داد: باید در دیدار فردا مقابل کره شمالی مانند نیمه دوم مقابل عربستان باشیم و در گلزنی موثرتر عمل کنیم. باید طراوت بیش تری داشته باشیم؛ البته تغییراتی خواهیم داشت. به بازیکنانی که مقابل عربستان خسته هستند و زیاد دویده اند شاید استراحت بیش تری بدهیم؛ با توجه به طراوتی که بازیکنان جدید دارند از تعدادی از آن ها استفاده خواهیم کرد.

سرمربی تیم فوتبال امید توضیح داد: باید هم بازی خوبی ارائه دهیم و هم در کارهای تاکتیکی و دوندگی لازم، عملکرد خوبی داشته باشیم. بازیکنانی که فردا به داخل زمین می روند قرار است با این دستورات پیش بروند و هرکدام از آن ها موظف به اجرای این دستورات هستند؛ باید روی کار تیمی حساب بازکنیم.

کرانچار درباره انجام تمرینات در زمین گلف، گفت: با توجه به فاصله یک و نیم ساعته تا جاکارتا و زمان 3ساعته رفت و برگشت عملا بازیکنان خسته می شدند، اما با زمین فعلی تنها 10دقیقه فاصله داریم. برای بازی با عربستان برای ما مهم بود که بچه ها خسته نشوند.

وی اضافه نمود: عملا باید هر 2روز یکبار یک مسابقه را برگزار کنیم؛ بنابراین منطقی تر است تا تمرین ریکاوری را در جایی مانند این جا انجام دهیم. زمین گلف محیط واقعا خوبی دارد و به اندازه کافی از کیفیت لازم برای ریکاوری برخوردار است.

کرانچار در پاسخ به این سوال که آیا در دیدار فردا مقابل کره شمالی نسبت به عربستان تغییراتی خواهیم داشت یا نه، گفت: فردا 3-3-4 بازی خواهیم کرد. همه را نمی توانیم تغییر دهیم. برخی از بازیکنان بازی خواهند کرد و برخی دیگر استراحت. تعدادی از بازیکنان نیمکت نیز ممکن است به ترکیب اصلی اضافه شوند.

منبع: isna.ir
انتشار: بروزرسانی: 14 شهریور 1397 شناسه مطلب: 12

به "کرانچار: به برخی بازیکنان مقابل کره شمالی استراحت می دهیم" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "کرانچار: به برخی بازیکنان مقابل کره شمالی استراحت می دهیم"

نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید