کربکندی: ذوب آهن مثل بازی با استقلال باشد همه مسابقاتش را می برد، مجیدی باید خویشتن داری می کرد

به گزارش آناسی، پیشکسوت فوتبال کشورمان گفت: ذوب آهن اگر در همه مسابقاتش همانند دیدار با استقلال باشد می تواند پیروز و از این شرایط خارج شود.

کربکندی: ذوب آهن مثل بازی با استقلال باشد همه مسابقاتش را می برد، مجیدی باید خویشتن داری می کرد

رسول کربکندی در گفت و گو با خبرنگار ورزشی خبرنگاران درباره شکست یک بر صفر ذوب آهن مقابل استقلال گفت: ذوب آهن بازی خوب و تماشاگرپسندی انجام داد و حقش باخت نبود. این تیم موقعیت های خوبی داشت که به ثمر نرسید و توپ به تیر دروازه استقلال خورد و دروازه بان حریف هم خوب کار کرد. ذوب آهن بازی قابل قبولی انجام داد اما این مسابقه نمی تواند ملاک خوب یا بد بودن تیمی باشد؛ به دلیل اینکه ذوب آهن همیشه مقابل تیم های صاحب نام خوب بازی می کند. مهم این است این تیم مقابل تیم هایی هم طراز خودش امتیاز بگیرد؛ چون به بازی خوب امتیاز داده نمی شود و تیم تارتار باید از فرصت ها خوب استفاده کند و راحت گل نخورد.

وی افزود: ذوب آهن باید استحکام خط دفاعی خودش را بیشتر کند و کیفیت بازی با استقلال را به بازی های دیگر هم انتقال دهد. این تیم اگر همینطور بازی کند می تواند تمام مسابقات را ببرد. همیشه بازی مقابل استقلال و پرسپولیس انگیزه مضاعفی به تیم ها می دهد. اگر ذوب آهن بتواند همین کیفیت را به مسابقات دیگر انتقال دهد، می تواند از این شرایط خارج شود.

پیشکسوت ذوب آهن در واکنش به اظهارات فرهاد مجیدی پس از بازی و بیانیه های دو باشگاه استقلال و ذوب آهن علیه یکدیگر، شرح داد: فکر می کنم کسی که این سؤال را پرسید کمی شیطنت کرد اگر چه یک مربی حرفه ای نباید اینطور حرف بزند. بیانیه های بعد هم از بازی هم در فوتبال ما مد شده است. فرهاد مجیدی که یک مربی حرفه ای است باید خویشتن داری می کرد و جواب بهتری می داد.

کربکندی در خصوص اقدام هیئت رئیسه فدرتسیون فوتبال برای عزل شهاب الدین عزیزی خادم گفت: اینکه باید فوتبال قانونمند و هیئت رئیسه در تصمیم گیری ها دخیل باشد درست است. یک فرد نمی تواند برای فوتبال کشور ما تصمیم بگیرد. باید کار گروهی خوب انجام شود تا بهترین بازدهی وجود داشته باشد اما در کل این اتفاقات زیبنده فوتبال ما نیست. رئیس و هیئت رئیسه باید به قدری همدل و همسو باشند که فوتبال کشور به جایگاه خوبی برسد؛ ولی این اختلافات نشان می دهد که مقابل هم قرار گرفتند و این برای فوتبال ما اصلاً خوب نیست.

منبع: خبرگزاری تسنیم
انتشار: 11 اردیبهشت 1401 بروزرسانی: 11 اردیبهشت 1401 گردآورنده: anasi.ir شناسه مطلب: 2138

به "کربکندی: ذوب آهن مثل بازی با استقلال باشد همه مسابقاتش را می برد، مجیدی باید خویشتن داری می کرد" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "کربکندی: ذوب آهن مثل بازی با استقلال باشد همه مسابقاتش را می برد، مجیدی باید خویشتن داری می کرد"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید