یارانه معیشتی جاماندگان چه زمانی واریز می گردد؟

به گزارش آناسی، خبرنگاران: سخنگوی ستاد شناسایی مشمولان طرح حمایت معیشتی وزارت تعاون، کار و رفاه اجتماعی گفت:براساس هماهنگی با سازمان برنامه و بودجه زمانی برای متقاضیانی که درخواستشان برای دریافت سبد حمایت معیشتی دولت تایید شده، اعلام می گردد.

یارانه معیشتی جاماندگان چه زمانی واریز می گردد؟

به گزارش خبرنگاران، حسین میرزایی گفت: پرداخت دور دوم سبد حمایت معیشتی دولت در زمان معین شده (10 دی ماه) به حساب سرپرست خانوار واریز می گردد.

وی افزود: افرادی که در دور اول سبد حمایت معیشتی دولت را دریافت نکردند و درخواست خود را در سامانه hemayat.mcls.gov.ir ثبت نموده اند، چنانچه درخواست آنها تایید شده باشد یارانه معیشتی دو دوره به صورت یکجا و در زمان معین شده که اعلام می گردد برای سرپرست خانوار واریز می گردد.

سخنگوی ستاد شناسایی مشمولان طرح حمایت معیشتی گفت: حدود 666 هزار نفر از افراد که یارانه نقدی دریافت نمی کردند و در نتیجه سبد معیشتی نیز به آنها تعلق نمی گرفت، می توانند از 10 دی ماه درخواست خود را در سامانه hemayat.mcls.gov.ir ثبت نمایند.

وی افزود: درخواست این افراد ظرف یک ماه آنالیز می گردد و نتایج اعلام می گردد و چنانچه درخواست آنها تایید گردد در لیست مشمولان قرار می گیرند.

میرزایی تاکید نمود: درخواست این افراد تنها برای دریافت سبد حمایت معیشتی است و هیچ ربطی به دریافت یارانه نقدی ندارد.

منبع: اقتصادنیوز
انتشار: 29 بهمن 1398 بروزرسانی: 6 مهر 1399 گردآورنده: anasi.ir شناسه مطلب: 759

به "یارانه معیشتی جاماندگان چه زمانی واریز می گردد؟" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "یارانه معیشتی جاماندگان چه زمانی واریز می گردد؟"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید