آغاز مسابقات نجات غریق آقایان و بانوان پس از دو سال وقفه

به گزارش آناسی، مسابقات نجات غریق قهرمانی کشور از روز شنبه آغاز شده و به مدت پنج روز در هر دو بخش مردان و بانوان پیگیری خواهد شد.

آغاز مسابقات نجات غریق آقایان و بانوان پس از دو سال وقفه

به گزارش خبرنگاران و به نقل از سایت فدراسیون نجات غریق و غواصی، مسابقات نجات غریق قهرمانی کشور بعد از دو سال وقفه از روز شنبه با برگزاری رقابت های بخش مردان از سر گرفته می شود.

بیست و نهمین دوره مسابقات نجات غریق قهرمانی کشور مردان با حضور 25 تیم به مدت 2 روز (شنبه و یک شنبه 22 و 23 آبان ماه) در استان مازندران به میزبانی آمل برگزار می شود.

شانزدهمین دوره رقابت های بخش بانوان هم با حضور 20 تیم و به مدت دو روز (سه شنبه و چهارشنبه 25 و 26 آبان ماه) انجام خواهد شد.

روز نخست مسابقات نجات غریق قهرمانی کشور در هر دو بخش مردان و بانوان به برگزاری رقابت های 200 متر با مانع، 100 متر حمل آدمک با پای غواصی، پرتاب طناب (انفرادی) و 4 در 5 متر مانع (تیمی) اختصاص دارد.

در روز دوم مسابقات هر دو بخش نیز رقابت شرکت کنندگان در مواد 50 متر حمل آدمک (انفرادی) و 4 در 25 متر حمل آدمک (تیمی) دنبال می شود. در سرانجام رقابت های دو روزه در بخش مردان و بانوان، مراسم اهدای کاپ و مدال با حضور تمام تیم های شرکت کننده برگزار خواهد شد.

منبع: خبرگزاری تسنیم
انتشار: 30 آذر 1400 بروزرسانی: 30 آذر 1400 گردآورنده: anasi.ir شناسه مطلب: 2009

به "آغاز مسابقات نجات غریق آقایان و بانوان پس از دو سال وقفه" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "آغاز مسابقات نجات غریق آقایان و بانوان پس از دو سال وقفه"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید