مقالات گردشگری

فقدان حفاظت پس از ثبت ملی بناهای میراثی

بعضی از بناهایی که دارای ارزشهای تاریخی و هنری هستند، پس از ثبت ملی به حال خود رها می شوند و اراده ای برای حفظ و بازسازی آنها نیست.

7 مهر 1400

فال ابجد امروز ، 26 شهریور ماه

خبرنگاران : فال ابجد امروز را شما عزیزان براساس ماه تولدتان می توانید در خبرنگاران مطالعه کنید.

29 شهریور 1400

بی توجهی توئیتر به دروغ پراکنی یک سلبریتی در مورد واکسن کرونا

به گزارش خبرنگاران به نقل از ورج، در شرایطی که توئیتر مدعی شده برای مشخص کردن پیام های دروغ پراکن در مورد واکسن کرونا از برچسب اطلاع رسانی استفاده کرده یا این پیام ها را پاک می کند، این کار را در مورد توئیت نیکی میناژ رپر مشهور کشور ترینیداد که در قاره...

26 شهریور 1400

زیباترین قلعه های اروپایی که می توانید در آنها اقامت کنید ، فروش آنلاین بلیط هواپیما

قلعه های اروپایی دنیای فانتزی خاصی را به یاد همه ما می آورند و شاید اقامت در یکی از این قلعه ها و تجربه زندگی ساکنین آن کمی شبیه به یک رویا باشد. با سفر به اروپا این رویا می تواند به حقیقت بپیوندد. قلعه های اروپایی که در منطقه ها زیبای این قاره سبز قرار گرفته...

5 شهریور 1400

روایت سه دهه فعالیت گردشگری تهران

مهرشاد کاظمی ـ رییس ستاد گردشگری شهرداری تهران ـ گفت: در این ویژه نامه مراکز گردشگری تحت مدیریت شهرداری تهران معرفی شده است. همچنین مخاطبان با فضاهای میراثی و ابنیه تاریخی با قابلیت گردشگری که شهرداری تهران در امر احیا و بازسازی آن ها مشارکت و همکاری...

23 مرداد 1400

برایان اعتماد، ثروتمندترین ایرانى الاصل در امارات کیست؟

اگر اهل مطالعه باشید بدون شک درباره اشخاص ثروتمند جهان باید اطلاعات زیادی داشته باشید. اما این احتمال هم زیاد است که درباره بعضی از ثروتمندان هم هیچ گونه اطلاعاتی نداشته باشید و حتی با شنیدن نام آنها بسیار تعجب کنید. ما می خواهیم در این مقاله با شما درباره...

17 مرداد 1400

این غذاها را در روسیه امتحان کنید

ماهی دودی خوشمزه، کرپ های کاغذی نازک و خاویار قرمز و سیاه مدعی برترین غذا های روسی هستند. هنگام شکم گردی در مسکو ممکن است تأثیرات غذا های فرانسوی را در غذاهای مختلف روسیه احساس کنید، اما نسخه های روسی بر شایستگی و خلاقیت خود استوارند. رستوران ها در مسکو...

16 مرداد 1400

88 ماهواره اینترنتی به فضا رفت

شرکت اسپیس ایکس روز گذشته 88 ماهواره اینترنتی را به مدار زمین فرستاد.

14 مرداد 1400

شروع بازسازی نقش برجسته چشمه علی

مدیر اداره میراث فرهنگی، گردشگری و صنایع دستی شهرستان ری از شروع پروژه بازسازی نقش برجسته چشمه علی با اعتباری بالغ بر یک میلیارد ریال اطلاع داد.

12 مرداد 1400

میلیچ در آستانه جدایی از استقلال

هروویه میلیچ، مدافع کروات تیم فوتبال استقلال به دلیل خاتمه قراردادش و عدم پرداخت مطالبات خود در آستانه جدایی از استقلال قرار گرفت.

8 مرداد 1400

شروع بازسازی کوه خواجه شهرستان هامون

معاون میراث فرهنگی سیستان و بلوچستان گفت: بازسازی کوه خواجه شهرستان هامون با اعتباری بالغ بر یک میلیارد و 500 میلیون ریال شروع شده است.

4 مرداد 1400

آلمان گردشگری قاعده مند را آزمایش می نماید

با پیشروی هایی که در زمینه واکسیناسیون اجرا شده است، آلمان در حال آزمایش کردن گردشگری در منطقه ها پربازدید در شمال این کشور است و گردشگران مجازند با رعایت مقررات سختگیرانه، به این منطقه ها سفر نمایند.

3 مرداد 1400

اعلام آمادگی عراق برای از سرگیری محدود سفرهای زیارتی

تهران (پانا) - سخنگو و رئیس مرکز دیپلماسی عمومی وزارت امور خارجه کشورمان با وزیر فرهنگ عراق دیدار و رایزنی کرد.

1 مرداد 1400

سرنوشت خزندگان توقیف شده چه می شود؟

تهران (پانا) - رئیس اداره نظارت بر حیات وحش محیط زیست استان تهران گفت محموله خزندگان توقیف شده از سوی گمرک فرودگاه امام خمینی ، پس از بررسی های لازم از سوی محیط زیست، در صورت نداشتن مجوزهای مربوطه به کشور مبداء باز خواهد گشت.

27 تیر 1400

تهران و 91 شهرستان دیگر قرمز شدند

رنگ بندی نو شهرستان های قرمز کرونایی که از شنبه 12 تیر 1400 اعمال می شود.

23 تیر 1400

فیلم هایی که تا مدت ها ذهنتان را درگیر می نمایند

برخی فیلم ها این قدرت را دارند که بعد از یکبار دیدن شما را تحت تاثیر قرار دهند. در این گزارش با چند مورد از آن ها آشنا خواهید شد.

18 تیر 1400

معاون مرکز سلامت و محیط وزارت بهداشت: اعتراض پرسپولیسی ها بی مورد است

محسن فرهادی معاون فنی مرکز سلامت، محیط و کار وزارت بهداشت گفت: شرایط پرسپولیس به خاطر حضور در کشور هند فرق داشت و مسئله ای بابت حضور استقلال و سایر تیم ها در کشور های دیگر گزارش نشده است تا برای آن ها قرنطینه در نظر بگیریم.

10 تیر 1400

ایران و مجارستان تفاهم نامه تیراندازی امضا کردند

تهران (پانا) - در نشستی با حضور روسای فدراسیون تیراندازی ایران و مجارستان تفاهم نامه همکاری میان طرفین به امضا رسید.

7 تیر 1400

بایدن پس از 7 سال تصمیمش را گرفت

ایسنا نوشت: براساس گزارش های رسانه ها، دولت بایدن میخواهد سفارت آمریکا را بعد از هفت سال بسته بودن بازگشایی کند.

7 تیر 1400

ظرفیت 5 میلیارد دلاری ایران برای صدور خدمات فنی و مهندسی به عراق

دبیرکل اتاق بازرگانی مشترک ایران و عراق گفت: هدف گذاری برای تجارت 20 میلیارد دلاری دو کشور دور از انتظار نیست و زمینه تحقق پنج میلیارد دلار از آن از طریق صادرات خدمات فنی و مهندسی فراهم است.

5 تیر 1400
تعداد: (428)