آقای فکری به جای متلک پرانی تیمت را درست کن

به گزارش آناسی، محمد پنجعلی می گوید اگر محمود فکری به جای متلک گفتن دنبال برطرف نقاط ضعف تیمش باشد، قطعا نتایج بهتری خواهد گرفت.

آقای فکری به جای متلک پرانی تیمت را درست کن

به گزارش گروه ورزشی خبرنگاران، محمود فکری ساعتی پیش در مصاحبه با خبرنگاران ضمن پیروزی خواندن تیم پرسپولیس به طور تلویحی از حمایت مسئولان نظام از باشگاه رقیب سخن گفت. محمد پنجعلی، پیشکسوت پرسپولیس نسبت به این اظهارات جنجالی سرمربی استقلال واکنش نشان داد.

این پیشکسوت پرسپولیس درباره متلک پراکنی محمود فکری به سایت فردا می گوید: من فکر می کنم محمود فکری که یکی از بازیکنان با تجربه فوتبال کشورمان و باشگاه استقلال بود و حالا هم در کسوت مربیگری تیم محبوبش نهاده شده، شرایط خیلی سختی را پشت سر می گذارد اما به عنوان یک دوست به او توصیه می کنم که به جای متلک پراکنی به پرسپولیس تمرکزش را روی نقاط ضعف تیم خودش بگذارد. در این صورت شک نداشته باشید نتیجه بهتری خواهد گرفت.

پنجعلی با اشاره به وقایع تاریخی که نشان می دهد پرسپولیس هیچ گاه مورد حمایت ویژه ای از سوی مسئولان نظام یا فدراسیون فوتبال نبوده است، یادآور می گردد: از اینکه ایشان پرسپولیس را پیروزی خطاب نموده یا در حرف هایش به نوعی از حمایت مسئولان نظام از پرسپولیس صحبت نموده تعجب می کنم. این اظهارات زیبنده نیست. اتفاقا اگر پای چنین حرف هایی به میان کشیده گردد این ما پرسپولیسی ها هستیم که در مقام شاکی قرار می گیریم. در امجدیه در دیداری که مرحوم دانایی فر داور دربی بود دعوا شد. هر دو تیم باید محروم می شدند اما فقط پرسپولیس را محروم کردند. در آزادی هم همین طور. پرسپولیس را محروم کردند. خیلی جاهای دیگر که خود فدراسیون فوتبال در مقام حامی استقلال نهاده شد این پرسپولیس بود که آسیب دید و محرومیت ها را به جان خرید. اما هیچ یک از ما به حریف بی احترامی نکردیم. متلک پراکنی نکردیم.

وی احترام به رقیب را حلقه مفقوده فوتبال ایران می داند و تاکید می نماید: به نظرم حرمت ها باید حفظ گردد. این طور کری خوانی ها اصلا برای خود ما که در کسوت بازیکن یا مربی قرار می گیریم قشنگ نیست. این کری ها بین هواداران استقلال و پرسپولیس است. هواداران دو تیم هم همواره حد این کری خوانی ها را رعایت نموده اند و به موقع و به اندازه برای همدیگر کری خوانده اند. این حرف ها به درد ما نمی خورد و نمی توانیم با کری خوانی از بحران بگذریم.

پنجعلی همچنین به مسائل پرسپولیس اشاره می نماید و می گوید: پرسپولیس با همه مسائل و نداری هایش رفته فینال آسیا. به عنوان یک ایرانی نباید فعلا علیه این تیم حرفی بزنیم. مهم نیست که استقلالی باشیم یا هوادار تیم دیگر. فعلا باید سعی کنیم قبل از نشان دادن تعصب مان به هر رنگی غیرت مان نسبت به ایران و آبروی فوتبال ایران را نشان بدهیم.

وی ادامه می دهد: از دوستان می خواهم با حرف های غیر مستند کام مردم عزیزمان که با انبوهی از غصه ها و مسائل روبرو هستند را تلخ نکنند. هر فردی که ایرانی باشد از فینالیست شدن پرسپولیس خرسند است بنابراین نباید با دامن زدن به چنین حرف هایی کام شیرین مردم را تلخ کنیم.

ورزش3

منبع: خبرگزاری دانشجو
انتشار: 18 دی 1399 بروزرسانی: 18 دی 1399 گردآورنده: anasi.ir شناسه مطلب: 1483

به "آقای فکری به جای متلک پرانی تیمت را درست کن" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "آقای فکری به جای متلک پرانی تیمت را درست کن"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید