سرمربی تیم ملی بسکتبال فیلیپین: فشار زیادی روی ما برای پیروز شدن مقابل ایران وجود دارد

به گزارش آناسی، سرمربی تیم ملی بسکتبال فیلیپین گفت: هنوز از شانس تیمم ناامید نشده ام ولی فشار زیادی روی ما برای پیروز شدن مقابل ایران وجود دارد.

سرمربی تیم ملی بسکتبال فیلیپین: فشار زیادی روی ما برای پیروز شدن مقابل ایران وجود دارد

به گزارش آناسی و به نقل سایت فدارسیون جهانی بسکتبال، سرمربی تیم ملی بسکتبال فیلیپین با وجود شکست غافلگیر کننده شاگردانش مقابل قزاقستان در پنجره پنجم انتخابی جام جهانی 2019 چین، همچنان به تیمش امیدوار است و اعتماد دارد.

ینگ گیائو پس از شکست 92 بر 88 تیمش نقابل قزاقستان گفت: اگر از من بپرسید باید بگویم که هنوز از شانس تیمم ناامید نشده ام ولی فشار زیادی روی تیم ما برای پیروز شدن مقابل ایران وجود دارد. به همین خاطر به پیروزی مقابل ایران در روز دوشنبه احتیاج داریم. این قسمتی از مسئولیت ما برای صعود به جام جهانی است.

تیم ملی در تور فیلیپین با بازی روز جمعه مقابل قزاقستان، اسیر شوت های حریف به ویژه الکس ژیگولین شده بود. او 30 امتیاز در این بازی شامل 6 پرتاب 3 امتیازی برای تیمش داشت.

استنلی پرینگل، بازیکن تیم ملی فیلیپین نیز در مورد شکست تیمش گفت: مهم ترین عنصر داستان بازی ما مقابل قزاقستان، دفاع بود. ما به اندازه پیروزی در یک بازی، امتیاز کسب کردیم ولی نتوانستیم دفاع کنیم.

مارسیو لاسیتر، گارد تیم فیلیپین هم در مورد شکست خانگی تیمش گفت: شکست ناامید کننده ای بود ولی ما هنوز شانس داریم و این همه چیزی است که ما احتیاج داریم. ما باید از اشتباهات مان درس بگیریم. بازی های سخت و شکست، محکی برای شخصیت تیمی ماست به ویژه در شرایطی که دست مان پر نیست.

تیم ملی ایران پس از شکست سنگین مقابل استرالیا در صندلی دوم جدول گروه F و بالاتر از فیلیپین قرار گرفته است.

گیائو در ادامه صحبت هایش گفت: اگرچه ما استنلی و حملات سریعش را از دست خواهیم داد ولی بازیکن سریعی مثل کریستوفر را در اختیار خواهیم داشت. ما امیدواریم که کریسین استنهاردینگر بتواند نقاط ضعف دفاع ما را پوشش دهد.

سرمربی تیم ملی فیلیپین به خوبی مطلع است که بازی مقابل ایران، آخرین میزبانی تیمش در مسابقات انتخابی جام جهانی است و به همین خاطر، شاگردانش در این بازی عملکرد بهتری داشته باشند.

منبع: خبرگزاری تسنیم
انتشار: 8 اردیبهشت 1398 بروزرسانی: 7 مهر 1399 گردآورنده: anasi.ir شناسه مطلب: 109

به "سرمربی تیم ملی بسکتبال فیلیپین: فشار زیادی روی ما برای پیروز شدن مقابل ایران وجود دارد" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "سرمربی تیم ملی بسکتبال فیلیپین: فشار زیادی روی ما برای پیروز شدن مقابل ایران وجود دارد"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید