فصل پنجم دیابلو 4 حالت روگ لایک را به این بازی اضافه خواهد نمود

به گزارش آناسی، بازی دیابلو 4 (Diablo 4) حدود 1 سال پیش عرضه شد و از زمان عرضه شرکت سازنده پشتیبانی بسیار خوبی از آن کرد. در این مدت ما شاهد عرضه به روزرسانی های مختلف برای این بازی بودیم و حالت های متنوعی به آن اضافه شده است. حتی بسته الحاقی آن نیز چندی پیش معرفی گردید که توانست توجه افراد زیادی را به خود جلب کند. این بسته الحاقی پاییز سال جاری در دسترس کاربران قرار خواهد گرفت.

فصل پنجم دیابلو 4 حالت روگ لایک را به این بازی اضافه خواهد نمود

همانطور که می دانید بازی دیابلو 4 برای تجربه احتیاج به اینترنت دارد. این موضوع باعث شده تا شرکت سازنده حالت فصلی را برای آن در نظر گرفته و محتوای اضافه را در این قالب برای دیابلو 4 عرضه کند. حال نوبت به فصل 5 بازی دیابلو 4 رسیده که شرکت سازنده تصمیم گرفته در آن یک حالت موجی و روگ لایک (Rogue Like) را به بازی اضافه کند.

نام این حالت نو Infernal Hordes بوده و با استفاده از Infernal Compass قابل پیدا کردن است. کاربران با اتمام موج های این حالت روگ لایک می توانند پاداش های بسیار خوبی دریافت نموده و کرکتر خود را قدرتمند نمایند. نکته اینجاست که مبارزه در این حالت اصلاً راحت نیست و کاربران با چالش خاصی در بخش Infernal Hordes روبرو هستند.

زمانی که شما موج ها را به اتمام برسانید، با یک انتخاب روبرو خواهید شد. در این انتخاب 3 غولآخر (Boss) وجود داشته که به صورت کاملاً رندوم بوده و یکی از آن ها به شما حمله خواهد نمود. با شکست دادن غولآخر شما می توانید از امتیاز زیادی که بدست آوردید در خرید موارد مختلف بهره ببرید. حتی امکان دارد که پاداش یک Infernal Hordes سلاح یا زره و مواردی از این دسته باشد.

هر موج حدود 90 ثانیه طول می کشد. پس از آن کاربران با سه انتخاب روبرو شده که هرکدام قابلیت خاصی به فرد می دهد. این حالت دقیقاً مشابه چیزی است که در سبک روگ لایک شاهد آن هستیم. نکته اینجاست که کاربران باید بسیار هوشمندانه قابلیت ها را انتخاب نمایند. به علت اینکه این توانایی ها در روند بازی بسیار مؤثر خواهند بود و حتی روی یکدیگر اثر می گذارند. در سرانجام شما توانایی زیادی بدست آورده ولی از طرفی روند بازی هم بسیار سخت خواهد شد.

اگر شما بازی دیابلو 4 را تجربه نموده باشید با بخش Helltides آشنایی دارید. بخشی کوچک در دنیای بازی که دشمنان به صورت موجی علیه کاربر ظاهر می شوند و در سرانجام کاربر با شکست دادن آن ها پاداش خوبی دریافت می کرد. حال بخش Infernal Hordes مشابه با آن بوده ولی موارد نوی را به بازی اضافه نموده است.

همانطور که گفته شد این حالت در فصل پنجم بازی دیابلو 4 در دسترس کاربران قرار خواهد گرفت. شرکت سازنده هنوز تاریخ رسمی عرضه آن را اعلام ننموده است ولی یک حالت آزمایشی به زودی برای بخش Infernal Hordes در دسترس قرار خواهد گرفت. جزئیات به روزرسانی فصل پنجم هم به زودی اعلام خواهد شد و فصل پنجم آغاز سال دوم بازی دیابلو 4 خواهد بود.

منبع: Eurogamer

منبع: دیجیکالا مگ
انتشار: 10 تیر 1403 بروزرسانی: 10 تیر 1403 گردآورنده: anasi.ir شناسه مطلب: 2424

به "فصل پنجم دیابلو 4 حالت روگ لایک را به این بازی اضافه خواهد نمود" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "فصل پنجم دیابلو 4 حالت روگ لایک را به این بازی اضافه خواهد نمود"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید