وضعیت معکوس چالوس و هزار نسبت به فیروزکوه و قزوین - رشت

به گزارش آناسی، مدیر مرکز مدیریت راه های کشور آخرین وضعیت محورهای شمالی ایران اعم از چالوس، هراز، فیروزکوه و آزادراه قزوین - رشت را اعلام نمود.

وضعیت معکوس چالوس و هزار نسبت به فیروزکوه و قزوین - رشت

علی اکبر آشوری در گفت وگو با آناسی، در خصوص آخرین وضعیت محورهای شمالی ایران، اظهار کرد: شاهد ترافیک سنگین در محور چالوس (جنوب به شمال) محدوده های بیلقان، پورکان، وینه، ارگنه، سد امیرکبیر و نیز ترافیک نیمه سنگین در محدوده های پل خواب و خوزنکلا هستیم.

وی ادامه داد: در جهت جنوب به شمال محور هراز و در محدوده دهانه جنوبی گالری امامزاده هاشم، آب اسک و حد فاصل پلور تا گزنگ نیز ترافیک سنگین وجود دارد.

مدیر مرکز مدیریت راه های کشور همچنین به وضعیت تردد در محور فیروزکوه و آزادراه قزوین - رشت اشاره نمود و گفت: در محور فیروزکوه و آزادراه قزوین - رشت (جهت رفت و برگشت) تردد روان برقرار است، این در حالی است که محورهای شمالی فاقد هرگونه مداخلات جوی هستند.

آشوری همچنین به آخرین وضعیت ترافیکی سایر محورها اشاره و بیان کرد: در آزادراه تهران - کرج - قزوین محدوده های گرم دره، پل کلاک، ساسانی، پایانه کلانتری و پلیس راه مهرشهر ترافیک سنگین برقرار است.

وی در خصوص محورهای مسدود شریانی نیز، بیان کرد: محورهای پلدختر - کوهدشت، محور قدیم پلدختر - خرم آباد و محور شهداد - نهبندان محورهای مسدود شریانی هستند و کمربندی دهلران نیز مسدود بوده و تردد از داخل شهر برقرار است و به دلیل نبود ایمنی کافی تا اطلاع ثانوی مسدود خواهد بود.

منبع: خبرگزاری ایسنا
انتشار: 19 مرداد 1398 بروزرسانی: 27 فروردین 1399 گردآورنده: anasi.ir شناسه مطلب: 252

به "وضعیت معکوس چالوس و هزار نسبت به فیروزکوه و قزوین - رشت" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "وضعیت معکوس چالوس و هزار نسبت به فیروزکوه و قزوین - رشت"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید