استیلی با رئیس فدراسیون فوتبال دیدار کرد، تأکید تاج بر استفاده تمام تیم های ملی از امکانات

مدیر تیم فوتبال امید ایران گفت: توصیه های رئیس فدراسیون فوتبال در جهت آرامش قطعاً سرلوحه فعالیت و برنامه های تیم امید قرار خواهد داشت.

استیلی با رئیس فدراسیون فوتبال دیدار کرد، تأکید تاج بر استفاده تمام تیم های ملی از امکانات

به گزارش خبرنگاران و به نقل از سایت فدراسیون فوتبال، حمید استیلی درباره دیدار امروز خود با رئیس فدراسیون فوتبال بیان کرد: همان طور که دیروز گفتم قویاً بر این باورم اهداف همه افرادی که به فوتبال ایران و موفقیت آن علاقمند هستند یکی است. روشن است که وقتی این علاقه با مسئولیت تلفیق می گردد، شدت بیشتری پیدا می نماید و کلیه اعضای تیم ملی امید برای موفقیت تیم ملی بزرگسالان و سایر تیم های ملی آرزوی موفقیت دارند.

وی ادامه داد: امروز با رئیس فدراسیون فوتبال به صورت مفصل صحبت کردم. ما 18 تیم ملی داریم که دائماً در حال تمرین و اردو و مسابقه هستند و امیدوارم پشتیبانی و حمایت فدراسیون از تیم ملی امید همچنان تداوم داشته باشد.

مدیر تیم فوتبال امید توضیح داد: رئیس فدراسیون فوتبال در گفت وگویی که با من داشتند بر یکرنگی و همدلی خانواده فوتبال تأکید داشتند. آقای تاج گفتند که نباید کاری کنیم در روابط میان خانواده فوتبال خدشه ای وارد گردد. توصیه های رئیس فدراسیون فوتبال در جهت آرامش قطعاً سرلوحه فعالیت و برنامه های تیم ملی امید قرار خواهد داشت. تأکید رئیس فدراسیون فوتبال در این شرایط این بود که امکانات مربوط براساس عدالت بین همه تیم های ملی تقسیم گردد.

استیلی اضافه کرد: برنامه های تیم ملی امید با قدرت در حال انجام است. سعی می کنیم در آرامش به فعالیت خود ادامه بدهیم. از همه دوستان عزیز، همبازیان سابقم و مردم گرامی و خانواده فوتبال که در این چند روز به من لطف داشتند هم متشکرم و از آنها تقاضا دارم در مسیر و روند آرامش به همه تیم های ملی یاری نمایند.

منبع: خبرگزاری تسنیم

به "استیلی با رئیس فدراسیون فوتبال دیدار کرد، تأکید تاج بر استفاده تمام تیم های ملی از امکانات" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "استیلی با رئیس فدراسیون فوتبال دیدار کرد، تأکید تاج بر استفاده تمام تیم های ملی از امکانات"

نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید