قورباغه قسمت دهم؛ بیداری هیولای خفته

به گزارش آناسی، خطر لو رفتن قسمت دهم سریال قورباغه وجود دارد

خبرنگارانـ قسمت دهم سریال قورباغه به نویسندگی و کارگردانی هومن سیدی و تهیه کنندگی علی اسدزاده روز دوشنبه 4 اسفند ماه 1399 وارد شبکه نمایش خانگی شد.

قورباغه قسمت دهم؛ بیداری هیولای خفته

جهت دریافت خدمات ویلای یک طبقه مدرن با گروه ساختمانی آبان در ارتباط باشید. گروه آبان با سالهای تجربه طراحی معماری و ساخت و مشارکت در پروژه های ساختمانی ویلا و باغ کوچک و بزرگ بهترین انتخاب جهت مشاوره و اجرا میباشد.

در خلاصه داستان این قسمت آمده است: دقیقاً زمانی که متوجه می شی گول خیلی چیز ها رو خوردی، به فکر حل معما می افتی، اما اون موقع دیگه خیلی دیر شده. در قسمت دهم رامین هنوز روی ذهن سروش کار می نماید. او را عصبی می نماید، نقاط ضعفش را می سنجد و راه نفوذ به او را پیدا می نماید.

رامین شاید خودش هم نداند که چه برنامه ای در پیش دارد؛ اما لحظه ای خود را از تک و تا نمی اندازد. در این میان فلش بکی به دوازده سال قبل زده می گردد. جایی که نوری و لیلا بعد از کاری که سروش و آباد برایشان کردند، در خانه آن ها ماندگار شدند. سروش که فکر می نماید بار خرج و مخارج آن ها را تنها به دوش می کشد، از نوری می خواهد در انجام کاری به او یاری کند.

نوری پیرمرد نگهبان ساختمانی متروک را زیر نظر می گیرد. در تعقیب این پیرمرد و در برخورد با او متوجه گردی می گردد که پیرمرد از آن استفاده می نماید و دیگران را به فرمان خود در می آورد. این کشف نوری پایه قدرت و امپراطوری امروزش و اختلافاتش با سروش می گردد.

برای خرید قانونی و دانلود حلال قسمت دهم سریال قورباغه اینجا کلیک کنید

هیولای خفته نوری که گه گاه با بیدار شدنش پیش تر موجب مرگ پدرش، آتش زدن مدرسه اش و چند کار دیگر شده بود، حالا با پیدا کردن راهی برای کسب قدرت بیشتر به هیچ وجه این فرصت را از دست نمی دهد. هوش منفی نوری خیلی زود و در کسری از ثانیه بعد از بیدار شدن از خوابی که متأثر از ماده مرموز قورباغه بود، به یاریش می شتابد و نقشه دزدیدن مواد را خودش به دتنهایی می کشد و خودش نیز آن را اجرا می نماید.

بعد از گذشت ده قسمت حالا نوبت هنرنمایی مهران غفوریان می رسد که حضورش در قورباغه کنجکاوی های بسیاری را برانگیخته بود. او در نقش پیرمرد نگهبان و اولین کسی که ماده قورباغه را به نوری نشان می دهد، تصویری دیدنی از خود برجای می گذارد.

با وجود بیشتر شدن تعداد آثار در شبکه نمایش خانگی سریال قورباغه به لحاظ کیفیت همچنان بدون رقیب یکه تازی می نماید. قورباغه مجموعه ای از موقعیت ها و کشمکش هایی است که پیش از این در آثار ایرانی کم تر دیده شده اند.

به طور معمول ایده ماده ای مخدر به نام نفس شیطان که با سم قورباغه و... مخلوط می گردد و ماده ای روان گردان فراوری می نماید، در آثار ایرانی یا در آثار کمدی مطرح می گردد و یا طوری پرداخت می گردد که موجب خنده باشد.

اما سریال قورباغه با انتخاب لحن و ریتمی درست از همان قسمت ابتدایی با جدی دریافت خودش موجب می گردد که مخاطب نیز جدی اش بگیرد و تمام ایده های غیرمعقول و عجیب و غریبش را که تا به امروز مطرح نموده است، بپذیرد و حتی در انتظار ایده های جدیدتر بنشیند.

منبع: فرارو
انتشار: 21 اسفند 1399 بروزرسانی: 21 اسفند 1399 گردآورنده: anasi.ir شناسه مطلب: 1597

به "قورباغه قسمت دهم؛ بیداری هیولای خفته" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "قورباغه قسمت دهم؛ بیداری هیولای خفته"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید