معمای توهم نوری تست IQ؛ حیوان پنهان شده در تصویر را پیدا کنید!

به گزارش آناسی، سعی کنید هوش خود را با مشاهده تصویر پنهان در تصویر توهم نوری زیگزاگ آزمایش کنید. آیا می توانید حیوان پنهان شده را در 10 ثانیه تشخیص دهید؟

معمای توهم نوری تست IQ؛ حیوان پنهان شده در تصویر را پیدا کنید!

خبرنگاران | انواع بسیاری از توهمات نوری مانند توهمات فیزیکی، فیزیولوژیکی و شناختی وجود دارد. این توهمات نوری نیز بخشی از حوزه روانکاوی هستند، زیرا کمی بر ضریب هوشی شما (IQ) اثر می گذارند. مغز یک انسان عادی می تواند به اشیا و تصاویر به گونه ای متفاوت نگاه کند و از هر زاویه ای برداشت متفاوتی را داشته باشد. یکی از این تصاویر هوشمندانه یک تصویر توهم نوری است که در آن شما باید یک حیوان پنهان شده در بین خطوط زیگزاگ را پیدا کنید.

به گزارش فراردید، Ilja Klemencov، طراح این معما مدعی شده که تنها افرادی با هوش بالاتر از حد میانه می توانند حیوان پنهان شده را در این تصویر زیگ زاگ تشخیص دهند.

با این حال سعی کنید هوش خود را با مشاهده تصویر پنهان در این تصویر توهم نوری زیگزاگ آزمایش کنید. آیا می توانید حیوان پنهان شده را در 10 ثانیه تشخیص دهید؟

چالش این است که آنچه را که در تصویر پنهان شده است در بین خطوط زیگزاگ شناسایی کنید، که نشان می دهد سطح هوشی بالاتر از میانه دارید یا خیر. این توهم نوری ممکن است به آزمایش ضریب هوشی شما یاری کند. بعضی از افراد ممکن است فوراً آن را ببینند، در حالی که بعضی دیگر باید کمی چشمان خود را متمرکز نمایند.

.

.

.

.

.

.

.

.

.

.

.

پاسخ معمای توهم نوری:

اگر می توانید پاندا را در بین خطوط زیگ زاگ ببینید، به این معنی است که سطح هوش (IQ) بالاتر از میانگین دارید.

منبع: فرادید
انتشار: 28 مهر 1401 بروزرسانی: 28 مهر 1401 گردآورنده: anasi.ir شناسه مطلب: 2265

به "معمای توهم نوری تست IQ؛ حیوان پنهان شده در تصویر را پیدا کنید!" امتیاز دهید

3 کاربر به "معمای توهم نوری تست IQ؛ حیوان پنهان شده در تصویر را پیدا کنید!" امتیاز داده اند | 5 از 5
امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "معمای توهم نوری تست IQ؛ حیوان پنهان شده در تصویر را پیدا کنید!"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید