مهردلان: خداحافظی کردم، شاید به غیرت مسئولان فدراسیون بربخورد، اگر قرار به پارتی بازی است، به ما بگویند که برویم

به گزارش آناسی، ملی پوش پرتاب وزنه ایران دلایل خداحافظی اش از دنیای قهرمانی را در سن 24 سالگی بیان کرد.

مهردلان: خداحافظی کردم، شاید به غیرت مسئولان فدراسیون بربخورد، اگر قرار به پارتی بازی است، به ما بگویند که برویم

به گزارش خبرنگار ورزشی خبرنگاران، شاهین مهردلان یکی از ملی پوشان دوومیدانی ایران است که ماه گذشته در جریان رقابت های داخل سالن جام فجر توانست رکورد پرتاب وزنه آسیا را بشکند. او پس از این موفقیت انتظار حمایت بیشتری داشت، اما این اتفاق رخ نداد و رکورددار پرتاب وزنه آسیا در 24 سالگی تصمیم به خداحافظی بگیرد.

بارها رکورد ورودی المپیک را در تمرینات زده ام

شاهین مهردلان در گفت وگو با خبرنگار ورزشی خبرنگاران، درباره خداحافظی اش از دنیای قهرمانی گفت: من آمادگی بالایی دارم و طی چند هفته اخیر و در تمرینات بارها توانسته ام از رکورد ورودی المپیک 2020 توکیو عبور کنم و پرتاب های بهتری داشته باشم. قرار بود چند روز قبل به مسابقات قهرمانی داخل سالن آسیا در چین اعزام شویم که به دلیل شیوع ویروس کرونا، این اعزام لغو شد. آمادگی خوبی داشتم و می خواستم در چین یکبار دیگر رکورد آسیا را بشکنم و سهمیه المپیک بگیرم که البته این شرایط مهیا نشد.

رکورد آسیا را شکستم، اما فدراسیون تبریک هم نگفت

وی اضافه نمود: متاسفانه تامین همه هزینه ها و امکانات با خودم بوده است. من ماه گذشته در رقابت های جام فجر رکورد آسیا را شکستم، اما فدراسیون حتی تبریک هم نگفت و برایش مهم نبود که این رکورد شکسته شده است؛ رکوردی که یکی از آرزوهای فدراسیون دوومیدانی بود. من در 24 سالگی رکورد آسیا را جابه جا کردم، اما آنطور که باید و شاید حتی در سایت فدراسیون به این موضوع پرداخته نشد.

پرتابگر وزنه ایران ادامه داد: سال گذشته هرکسی که حتی در لیگ دوومیدانی رکورد ایران را می شکست، از سوی پاداش دریافت می کرد، اما این اتفاق برای من پس از شکستن رکورد آسیا رخ نداد.

اگر قرار به پارتی بازی است، به ما هم بگویند که جمع کنیم و برویم

مهردلان در پاسخ به این سوال که آیا مسئولان فدراسیون برای او مثل سایر ورزشکاران دوومیدانی برنامه ریزی برای کسب سهمیه المپیک نموده اند یا خیر؟ گفت: فدراسیون هیچ برنامه ای از من نخواسته و هیچ جلسه ای برگزار ننموده ایم. آنها برای نفراتی که حتی مدال هم نگرفته اند، برنامه ریزی نموده و اردو در نظر گرفته ان. منظورم ورزشکارانی است که حتی در آسیایی حضور نداشتند. اگر قرار است پارتی بازی نمایند، به ما هم بگویند که جمع کنیم و برویم و اگر هم مرا نمی خواهند، اعلام نمایند.

نمی توانم خودم را به زور قالب کنم

وی توضیح داد: رکوردم همه حرف ها را درباره شرایط و عملکردم می زند و نمی توانم به زور خودم را قالب کنم. ورزشکارانی هستند که در مسابقات اخیر نفر دوم و سوم شدند، اما در اردو هستند و با خودشان و مربیان شان قرارداد بسته شد.

خداحافظی کردم، شاید به غیرت مسئولان فدراسیون بربخورد

رکورددار پرتاب وزنه آسیا عنوان نمود: با این شرایطی که دارم، شرایط قابل ادامه نیست. وظیفه فدراسیون است که از ملی پوشانش حمایت کند. من این تصمیم را گرفتم، شاید به غیرت مسئولان فدراسیون بر بخورد. با این شرایط آسیب می بینم و نمی خواهم این اتفاق رخ بدهد.

منبع: خبرگزاری تسنیم
انتشار: 2 فروردین 1399 بروزرسانی: 6 مهر 1399 گردآورنده: anasi.ir شناسه مطلب: 839

به "مهردلان: خداحافظی کردم، شاید به غیرت مسئولان فدراسیون بربخورد، اگر قرار به پارتی بازی است، به ما بگویند که برویم" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "مهردلان: خداحافظی کردم، شاید به غیرت مسئولان فدراسیون بربخورد، اگر قرار به پارتی بازی است، به ما بگویند که برویم"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید