12 دیدار در هفته سوم تا پنجم لیگ برتر تکواندو برگزار می شود

به گزارش آناسی، دیدار های هفته سوم تا پنجم از دور رفت لیگ برتر تکواندو جام خلیج فارس روز دوشنبه - 13 آبان ماه با انجام 12 دیدار در فدراسیون تکواندو برگزار می شود.

12 دیدار در هفته سوم تا پنجم لیگ برتر تکواندو برگزار می شود

به گزارش گروه ورزشی آناسی، به نقل از روابط عمومی فدراسیون تکواندو، مبارزات هفته سوم تا پنجم از دور رفت هجدهمین دوره مسابقات لیگ برتر جوانان و بزرگسالان مردان جام خلیج فارس، یادواره شهید عبدالکریم کجبافی با حضور 9 تیم روز دوشنبه - 13 آبان ماه در فدراسیون تکواندو برگزار می شود.

شهرداری ورامین، دانشگاه آزاد اسلامی، لوازم خانگی کن، پاس قوامین، پالایش نفت آبادان، صنعت مس کرمان، فرمانیه، کانون تکواندوکاران مهاجر و یزدان تیم های حاضر در این دوره از رقابت ها هستند.

در نخستین دیدار از هفته سوم، لوازم خانگی کن رده دومی با باشگاه یزدان که در رده پنجم واقع شده است مبارزه می کند، در ادامه هوگوپوشان دانشگاه آزاد اسلامی که صدرنشین هستند برابر باشگاه فرهنگی ورزشی صنعت مس کرمان صف آرایی می کند؛ سومین پیکار این هفته میان تیم های شهرداری ورامین و پاس قوامین پیگیری می شود و در آخرین دیدار نیز تیم کانون تکواندوکاران مهاجر برابر شرکت پالایش نفت آبادان قرار می گیرد. باشگاه فرمانیه در این هفته استراحت دارد.

اولین مبارزه هفته چهارم این مسابقات، میان تیم های لوازم خانگی کن و کانون تکواندوکاران مهاجر انجام می شود، سپس دانشگاه آزاد اسلامی و شهرداری ورامین که هر دو مدعی کسب عنوان قهرمانی هستند به مصاف یکدیگر می روند. سومین مبارزه این هفته میان تیم های پاس قوامین و فرمانیه پیگیری می شود و در ادامه نیز هوگوپوشان صنعت مس کرمان با شرکت پالایش نفت آبادان دیدار می کنند. یزدان در این هفته با قرعه استراحت رو به رو است.

در اولین مبارزه از هفته پنجم، تیم های دانشگاه آزاد اسلامی و فرمانیه با یکدیگر مبارزه می کنند، سپس شهرداری ورامین با شرکت پالایش نفت آبادان دیدار خواهد کرد؛ در سومین پیکار این هفته، تکواندوکاران پاس قوامین برابر هوگوپوشان باشگاه یزدان صف آرایی می کنند و آخرین مبارزه نیز میان تیم های صنعت مس کرمان و کانون تکواندوکاران مهاجر پیگیری می شود. لوازم خانگی کن نیز با قرعه استراحت رو به رو است.

گفتنی است، در سرانجام رقابت های هفته دوم، تیم دانشگاه آزاد اسلامی با کسب 6 امتیاز و تفاضل 12 صدرنشین جام خلیج فارس شد، لوازم خانگی کن با 6 امتیاز و تفاضل 10 جایگاه دومی را کسب کرد و پاس قوامین با 6 امتیاز و تفاضل 6 در رده سوم جدول رده بندی قرار گرفت.

منبع: خبرگزاری دانشجو
انتشار: 27 آذر 1398 بروزرسانی: 27 فروردین 1399 گردآورنده: anasi.ir شناسه مطلب: 599

به "12 دیدار در هفته سوم تا پنجم لیگ برتر تکواندو برگزار می شود" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "12 دیدار در هفته سوم تا پنجم لیگ برتر تکواندو برگزار می شود"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید