آزادی 163 زندانی جرایم غیرعمد در ماه مبارک رمضان

به گزارش آناسی، رییس ستاد دیه خراسان رضوی از آزادی 163 زندانی جرایم غیرعمد در ماه مبارک رمضان و با همراهی شهرداری در 163 محله مشهد تحت عنوان پویش هر محله، مهربانی خبرداد.

آزادی 163 زندانی جرایم غیرعمد در ماه مبارک رمضان

به گزارش خبرنگاران خراسان رضوی، جواد غفاریان طوسی در مورد اجرای پویش هر محله، مهربانی، اظهار کرد: با توجه به اینکه در امسال امکان برگزاری جشن های گلریزان برای آزادی زندانیان جرایم غیرعمد وجود ندارد، ما از تمامی ادارات، سازمان ها، ارگان ها و علی الخصوص شهرداری مشهد درخواست یاری کردیم تا در این پویش ما را همراهی نمایند.

وی ادامه داد: در این راستا جلسات موثری با معاونت فرهنگی و اجتماعی شهرداری مشهد برگزار شده تا در نتیجه بتوانیم این پویش را به بهترین شکل برگزار کنیم.

رییس ستاد دیه خراسان رضوی با اشاره به همراهی خوب شهرداری مشهد در این اقدام خیرخواهانه، تاکید نمود: خوشبختانه در این راستا همه ارگان ها و شهرداری مشهد به خوبی پای کار آمدند تا بتوانیم مناطق موردنظر خود را شناسایی کنیم و 163 محله مشهد پای کار آمده اند.

غفاریان طوسی توضیح داد: امید داریم در سرانجام ماه مبارک رمضان این توفیق را داشته باشیم با همکاری شورای اجتماعی محلات در هر محله یک آزادی رقم بزنیم و حداقل در این ایام 163 زندانی جرایم غیرعمد را به آغوش خانواده بازگردانیم.

وی اضافه نمود: برای آزادی هر زندانی سه رکن مورد نظر است؛ رکن اول جلب رضایت فرد شاکی است که می تواند با این اقدام زمینه آزادی یک زندانی را فراهم کند.

رییس ستاد دیه خراسان رضوی گفت: می توان با یاری خیرین زمینه آزادی یک زندانی را فراهم کرد و یا بخشی از مبلغ دیه را خانواده فرد زندانی تامین می نمایند که این رکن دوم محسوب می گردد.

غفاریان طوسی عنوان نمود: رکن سوم هم تامین مبلغ دیه با یاری محلات در حد توان است.

منبع: جام جم آنلاین
انتشار: 1 خرداد 1400 بروزرسانی: 1 خرداد 1400 گردآورنده: anasi.ir شناسه مطلب: 1734

به "آزادی 163 زندانی جرایم غیرعمد در ماه مبارک رمضان" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "آزادی 163 زندانی جرایم غیرعمد در ماه مبارک رمضان"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید