برانکو: گل دوم را کم داشتیم، بودیمیر گلزن خوبی است

به گزارش آناسی، سرمربی پرسپولیس از عملکرد شاگرانش مقابل پاختاکور راضی است.

برانکو: گل دوم را کم داشتیم، بودیمیر گلزن خوبی است

به گزارش خبرنگاران، برانکو ایوانکوویچ، سرمربی تیم فوتبال پرسپولیس در نشست خبری بعد از تساوی تیمش با پاختاکور، گفت: لیگ قهرمانان شروع شد. سخت ترین و مشکل ترین بازی در آسیا. دیروز هم گفتم انتظار یک بازی سخت و درگیرانه را داریم که همین طور هم شد. مایلم به بازیکنانم تبریک بگویم و هیچ ایرادی نمی توانم از آن ها بگیرم. همه تلاش شأن را کردند. البته گل دوم را برای رضایت کامل کم داشتیم.

وی اضافه نمود: از هواداران مان تشکر می کنم که حتی بعد از دریافت گل اول ما را تشویق کردند. پاختاکور 8 ملی پوش دارد و انتظار این را هم داشتم که یک بازی سخت با نتیجه نامعلوم داشته باشیم. به بازیکنانم به خاطر جنگندگی تبریک می گویم. شاید کمی ناراحت باشند اما دلیلی برای ناراحتی نیست و باید به راه مان ادامه بدهیم.

او در مورد فشردگی بازی ها و خستگی بازیکنان پرسپولیس هم اظهار کرد: برنامه ها بسیار فشرده است. ما 4 روز پیش هم بازی داشتیم اما بازیکنان خسته نبودند و خیلی شوق داشتند و دنبال نتیجه بودند. باید بدانیم که حریف ما سرحال بود چون استراحت کرده بودند. همیشه هم گفتم وقتی شما گزینه برد هستید اولین بازی در خانه سخت است. 8 ملی پوش پاختاکور نشان دهنده کاربلد بودن پاختاکور است. آ ن ها می توانستند خیلی خطرناک تر از این هم باشند اگر تمرکز ما از دست می رفت.

برانکو درمورد نحوه بازی پرسپولیس هم بیان نمود: ما سعی می کنیم به روش های مختلف به گل برسیم. حریف در میانه زمین بسیار فشرده و منسجم بود. من از بازیکنان خواستم که از جناحین بیشتر حمله کنند. از جناحین بود که اکثر موقعیت های خطرناک را خلق کردیم. هنوز برای ارسال های باکیفیت مقداری کار داریم. موقعیت های خیلی خطرناک هم از کناره و هم از میانه ایجاد کردیم. اما حریف هم تیم خیلی خوبی بود که در کشورش تیم دوم جدول است و برای این فصل تقویت شده است.

سرمربی پرسپولیس در مورد کم بودن دوندگی بودیمیر هم گفت: او را باید بین دو نیمه تعویض می شد چون هنوز از ناحیه کشاله مشکل دارد ولی او 70 دقیقه تحمل کرد. دنبال بازیکنی بودم که در محوطه 18 قدم خطرناک باشد. همانطور که دیدید او گلزن خوبی است و دوست دارد بازی سازی هم بکند. او مثل علیپور تحرک ندارد اما مطابق با نحوه کار ما است.

او درپاسخ به این پرسش که چرا تیمش در این بازی برخلاف سال قبل شوت های کمی به سمت دروازه حریف می زند هم توضیح داد: اگر آمار را نگاه کرده باشید ما در این بازی 16 شوت داشتیم که این خیلی زیاد است. از میانه زمین خیلی سخت می شد به شوت برسیم. با این وضع ما 16 شوت زدیم که 6 شوت در چارچوب بود.

برانکو در مورد اینکه فتاحی گفته بود پرسپولیس می توانست در 5 روز اول عید بازی کند اما برانکو مخالف این موضوع بود هم گفت: بله همینطور است. اگر شما بازیکن بودید و فقط 4 روز استراحت می کردید و 5 روز بعدش دربی بود، آن موقع متوجه می شدید. ما طبق برنامه فیفا برنامه ریزی کردیم. تیم امید هم در این ایام اردو دارد. ما در این مدت چه چیزی به دست می آوردیم؟ اینکه می گوئید پرسپولیس فقط یک ملی پوش امید دارد قبول اما اسدی مهاجم سوم ما است. او را دست کم نگیرید. امروز نعمتی وارد زمین شد. چون ما همه چیز را به این شکل برنامه ریزی کردیم. با این کار چیزی به دست نمی آوردیم. شاید برای بازی با السد آماده تر می شدیم. البته اینگونه برنامه ریزی ها برای تیم های ایرانی مضر است. نمی دانم می شد طور دیگری برنامه ریزی کرد یا خیر.

منبع: خبرگزاری ایسنا
انتشار: 2 تیر 1398 بروزرسانی: 6 مهر 1399 گردآورنده: anasi.ir شناسه مطلب: 175

به "برانکو: گل دوم را کم داشتیم، بودیمیر گلزن خوبی است" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "برانکو: گل دوم را کم داشتیم، بودیمیر گلزن خوبی است"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید