بی اطلاعی مسئولان ورزش از کناره گیری خادم از هیات رییسه اتحادیه جهانی کشتی

مسئولان ورزش ایران از اقدام خادم در کناره گیری از انتخابات دور جدید هیات رییسه اتحادیه جهانی کشتی بی اطلاع بوده اند. این موضوع که باعث حذف نماینده ایران در این اتحادیه شده، اکنون موجب نگرانی شده است.

بی اطلاعی مسئولان ورزش از کناره گیری خادم از هیات رییسه اتحادیه جهانی کشتی

به گزارش خبرنگاران، پس از اینکه رسول خادم بدلیل اتفاقات پیش آمده در کشتی اعلام نموده بود دیگر در هیات رییس اتحادیه جهانی کشتی نمی ماند، چند ماه قبل این تهدید خود را عملی کرد و رسما از هیات رئیسه کناره گیری کرد که این مهم باعث شد که ایران کرسی بسیار مهم عضویت در هیات رییسه این اتحادیه را از دست بدهد.

اما علیرغم اینکه خادم بارها اعلام نموده بود دیگر حاضر نیست در هیات رییسه اتحادیه جهانی کشتی به حضور خود ادامه دهد، ظاهرا این موضوع توسط مسئولان ورزش خیلی جدی گرفته نشده بود اما با عملی شدن این تهدید از سوی خادم و از دست رفتن صندلی کشتی ایران در هیات رییسه اتحادیه جهانی، حالا مسئولان ورزش از این اقدام خادم و اینکه چرا در جریان این موضوع قرار نگرفته اند، شدیدا گلایه دارند و این اقدام را ضربه به ورزش اول ایران می دانند.

به همن جهت به احتمال فراوان و پس از بازگشت خادم از رقابت های جهانی مجارستان، مسئولان وزارت ورزش و کمیته ملی المپیک جلسه ای مشترک را برای آنالیز آخرین روند اتفاقات کشتی برگزار خواهند کرد.

منبع: خبرگزاری ایسنا

به "بی اطلاعی مسئولان ورزش از کناره گیری خادم از هیات رییسه اتحادیه جهانی کشتی" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "بی اطلاعی مسئولان ورزش از کناره گیری خادم از هیات رییسه اتحادیه جهانی کشتی"

نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید