تقدیر از اهالی سینمای کوتاه در همراهی با جشنواره ملی فیلم کوتاه رضوی

به گزارش آناسی، تهران (پانا) - سعید نجاتی در آستانه برگزاری چهاردهمین جشنواره ملی فیلم کوتاه رضوی در پیغام خود از اهالی سینمای کوتاه برای همراهی با این رویداد در شرایط سخت کرونا تقدیر کرد.

تقدیر از اهالی سینمای کوتاه در همراهی با جشنواره ملی فیلم کوتاه رضوی

به گزارش ستاد ارتباطات و اطلاع رسانی چهاردهمین جشنواره ملی فیلم کوتاه رضوی، سعید نجاتی دبیر این رویداد سینمایی در آستانه برگزاری آن پیامی را منتشر کرد که توضیح زیر است:

یا غریب الغربا

هنگامی که پیشنهاد دبیری چهاردهمین جشنواره ملی فیلم کوتاه رضوی مطرح شد، پذیرش آن تصمیم چندان دشواری نبود، برای من این امری امام رضایی و واجب بود.

بنابر برنامه های اولیه، تاریخ برگزاری جشنواره در اردیبهشت ماه 99 مقرر شد و چه ذوقی داشتیم برای نمایش فیلم در میان درختان زیبای هیرکانی و جمع کردن همه دوستان اهل فن و فیلمسازان درجه یک سینمای کوتاه در استان زیبای گلستان و صد افسوس که همگی می دانیم پاندمی و دنیا شمولی منحوسش را. اکنون با گذشت 19 ماه از آغاز به کار دبیرخانه جشنواره، به لطف رفقای فیلم کوتاه، چراغ جشنواره همیشه روشن نگه داشته شد تا این رویداد به سر منزل مقصود برسد و این میان من حیرت زده ام از عاشقانه ها و ارادت سینماگران به امام غریب؛ جشنواره ای که مزین است به نام ولایت دار عشق و همه تلاشمان این بوده و هست که درخور شان و صندلی والای حضرت و متفاوت از همه ادوار پیشین به انتها رسد، علیرغم عدم همراهی سازمان ها و نهادهایی که نامشان وامدار القاب امام غریبمان است و لکن غریبمان گذاشتند.

و اما جبران همراهی و همدلی همه دوستانی که هریک به نحوی عمود خانه جشنواره را با جان و دل نگه داشتند، بر دوش من سنگین است و نیک می دانم امام رئوف نگاهشان خواهد نمود.

اگر در طول این مدت قصور و کسوری دیده شده برعهده من حقیر بوده و به بلندای نام آقا امام رضا بر من ببخشایید، از حضرتش استمداد می طلبیم برای سلامتی همه عزیزانمان در این دوران و از او می خواهیم تا ضامن مان باشد.

چهاردهمین جشنواره ملی فیلم کوتاه رضوی با موضوع سیره علمی و عملی امام رضا (ع) به همت و مشارکت سازمان سینمایی وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی، بنیاد بین المللی امام رضا (ع) و اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان گلستان 4 تا 7 اسفند ماه در گرگان برگزار خواهد شد.

منبع: خبرگزاری پانا
انتشار: 2 فروردین 1400 بروزرسانی: 2 فروردین 1400 گردآورنده: anasi.ir شناسه مطلب: 1621

به "تقدیر از اهالی سینمای کوتاه در همراهی با جشنواره ملی فیلم کوتاه رضوی" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "تقدیر از اهالی سینمای کوتاه در همراهی با جشنواره ملی فیلم کوتاه رضوی"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید