تقدیر ویژه جوایز آسیاپاسیفیک از نوید محمدزاده، تقدیم جایزه به زلزله زدگان

به گزارش آناسی، جوایز سینمایی آسیاپاسیفیک از نوید محمدزاده برای فیلم بدون تاریخ، بدون امضاء به صورت ویژه تقدیر به عمل آورد.

تقدیر ویژه جوایز آسیاپاسیفیک از نوید محمدزاده، تقدیم جایزه به زلزله زدگان

با ما همراه باشید تا با بهترین تور مسافرتی ویتنام با یکی از بهشت های روی زمین آشنا شوید و زیبایی های هوشی مین و هانوی را در سفر دلپذیری تجربه کنید.

به گزارش خبرنگاران، مراسم پایانی جوایز سینمایی آُسیاپاسیفیک در حالی که در شهر بریزبان استرالیا در حال برگزاری است که نوید محمدزاده که برای بازی در فیلم بدون تاریخ امضاء ساخته وحید جلیلوند نامزد کسب جایزه بهترین بازیگر مرد بود از سوی هیئت داوران این رویداد سینمایی به صورت ویژه با دریافت جایزه ای مورد تقدیر نهاده شد.

محمدزاده پس از کسب جایزه گفت: مردم ایران آدم هایی هستند که در بحران عقاید خود را کنار می گذارند و هر جناحی که باشند با هم متحد می شوند، مثل اتفاق اخیر زلزله در غرب ایران. من به نمایندگی از این مردم خوب این جایزه را به زلزله زدگان تقدیم می کنم، چه کسانی که درگذشتند، چه کسانی که زنده ماندند و چه نوزادهایی که پس از این اتفاق به جهان آمدند.

جایزه اصلی بهترین بازیگر مرد جوایز آسیاپاسیفیک 2017 به راجکومار رائو برای فیلم نیوتون از هند رسید.

محمدزاده پیش از این برای بازی در این فیلم جایزه بهترین بازیگر مرد بخش افق های هفتادوچهارمین جشنواره فیلم ونیز و جایزه بهترین بازیگر کرد جششنواره براتسیلاوا را نیز دریافت نموده بود.

اما جایزه بهترین فیلم جوایز سینمایی آسیاپاسیفیک 2017 به فیلم کشور شیرین به کارگردانی وارویک تورنتون از استرالیا رسید که در جشنواره ونیز سال جاری جایزه ویژه هیئت داوران را نیز به خود اختصاص داده بود. در این بخش، فیلم سینمایی لرد به کارگردانی محمد رسول اُف از ایران نیز یکی از نامزدهای کسب جابره بود.

اما در سایر بخش های مهم آندری زویاگینتسف برای فیلم بی عشق جایزه بهترین کارگردانی را دریافت کرد، ناتا موراندیس برای فیلم مادر ترسناک از گرجستان جایزه بهترین بازیگر زن را گرفت، جایزه بهترین فیلمنامه به فیلم نیوتون از هند رسید، اسب های پنجره ای: مکاشفه رزی مینگ در اشعار فارسی به کارگردانی آنماری فلمینگ از کانادا جایزه بهترین انیمیشن بلند این رویداد سینمایی را به خانه برد و جایزه بهترین مستند بلند نیز به آخرین مرد در حلب به کارگردانی فیراس فیاد از سوریه نعلق گرفت.

فیلم اسکی باز از ایران به کارگردانی فریدون نجفی نیز در بخش بهترین فیلم بلند جوانان این رویداد سینمایی نامزد کسب جایزه شده بود که در نهایت جایزه این بخش به فیلم دیده ها و نادیده ها از اندونزی رسید.

جایزه ویژه دستاورد هنری جوایز سینمایی آسیاپاسیفیک2017 نیز طبق اعلام پیشین به عباس کیارستمی کارگردان سرشناس و درگذشته سینمای ایران برای فیلم 24 فریم اختصاص یافت.

41 فیلم از 21 کشور در 13شاخه یازدهمین دوره جوایز سینمایی آسیاپاسیفیک به رقابت پرداختند.

منبع: خبرگزاری ایسنا
انتشار: 21 بهمن 1398 بروزرسانی: 18 مهر 1399 گردآورنده: anasi.ir شناسه مطلب: 731

به "تقدیر ویژه جوایز آسیاپاسیفیک از نوید محمدزاده، تقدیم جایزه به زلزله زدگان" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "تقدیر ویژه جوایز آسیاپاسیفیک از نوید محمدزاده، تقدیم جایزه به زلزله زدگان"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید