داستان عاشقانه یک زوج قدیمی ویتنامی

به گزارش آناسی، خبرنگاران: آقای لی وان سی (96 ساله) و همسرش، خانم نگوین تی لوی (88 ساله) در هویی آن در ویتنام زندگی می نمایند. آن ها در دهه 30 میلادی عاشق هم شدند و بعد از 10 سال ازدواج کردند. مدت کوتاهی بعد از ازدواجشان، کشور دوباره گرفتار جنگ شد. آقای سی به ارتش پیوست و اسیر دشمن شد. در این مدت خانم نگوین با عشق و درد فراوان در خانه ماند و هر روز انتظار همسرش را می کشید.

داستان عاشقانه یک زوج قدیمی ویتنامی

سفر به دل زیباترین منطقه آسیا را با تور ویتنام ارزان تجربه کنید.

آقای سی در سال 1954 از میدان جنگ بازگشت و این زوج پس از سال ها جدایی دوباره به هم پیوستند. از آن به بعد، آن ها زندگیشان را با هم ساختند.

این زوج 5 فرزند دارند و در یک روستای کوچک به نام کوانگ نام زندگی می نمایند.

به راحتی می توان فهمید که آن ها یک زوج نادر هستند. آن ها با خوشحالی در کنار یکدیگر زندگی کردند تا پیر شدند و با قدرت عشق بر همه مسائل زندگی و ازدواج غلبه کردند. آن ها مراقب یکدیگر بودند و از خوشبختی با یکدیگر لذت می بردند.

ده سال پیش، حال آقای سی هنوز خوب بود. او هر روز بعدازظهر، سطل های آب را برای آبیاری سبزیجات پر می کرد و می آورد و همسرش در کنار او می نشست و سبزی ها را می چید. آن ها یکدیگر را می خنداندند و حرف های زیادی برای گفتن داشتند.

اخبار مربوط به آن ها همه جا پخش شده بود. بازدیدنمایندگان زیادی که برای بازدید از این شهر باستانی می آمدند، به آن ها هم سر می زدند و عکس می گرفتند.

تا اینکه یک روز، خانم نگوین لیز خورد و استخوان پایش شکست. او نمی توانست حرکت کند و همسرش از او مراقبت می کرد. اما متاسفانه، به خاطر کهولت سن و درد شکستگی استخوان، خانم نگوین در سن 88 سالگی درگذشت.

آقای سی به خاطر از دست دادن همسرش، شریک زندگیش، درد و اندوه زیادی را تحمل کرد تا اینکه بیمار شد، از پا افتاد و به سختی می توانست حرکت کند. با این حال هر روز به محراب خاطراتشان سر می زد و همواره با همسرش صحبت می کرد.

بعد از مرگ خانم نگوین، تعداد بازدیدنمایندگان هر روز کمتر و کمتر شد. آقای سی ماند و ناراحتی و زمزمه خاطرات و شادی های گذشته اش زیر لب...

افراد کمی در زندگی خود به چنین عشق بزرگی دست می یابند. آن ها زندگی می کردند تا یکدیگر را دوست بدارند و هنوز مثل روز اول احساس جوانی و عاشق بودن می کردند.

منبع: boredpanda

منبع: برترین ها
انتشار: 19 مرداد 1399 بروزرسانی: 6 مهر 1399 گردآورنده: anasi.ir شناسه مطلب: 1165

به "داستان عاشقانه یک زوج قدیمی ویتنامی" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "داستان عاشقانه یک زوج قدیمی ویتنامی"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید