دردسر های تیم ملی برای پرسپولیس

به گزارش آناسی، خبرنگاران: پرسپولیسی ها این روز ها مهیا می شوند تا روز 30 خرداد در ملاقات سوپرجام به مصاف تراکتور بروند. این بازی قرار است به میزبانی پرسپولیس و در استادیوم آزادی برگزار گردد. اگرچه میزبانی از سوپرجام می تواند برای پرسپولیسی ها خبر خوبی باشد، ولی مصدومیت های متوالی بازیکنانی که به تیم ملی فرستاده، رفته رفته یحیی گل محمدی و کادر فنی این باشگاه را نگران می نماید.

دردسر های تیم ملی برای پرسپولیس

به گزارش خبرنگاران، بعد از آنکه اسم شد کمال کامیابی نیا اردوی تیم ملی را به علت مصدومیت ترک نموده و راهی تهران شده، حالا مصدومیت وحید امیری برابر بحرین هم دیگر خبر نگران نماینده ای است که به گوش گل محمدی، سرمربی پرسپولیس رسیده است. وحید امیری دو بازی بعدی تیم ملی را از دست داده و با توجه به اینکه همسترینگ پایش آسیب دیده بعید است بتواند پرسپولیس را در سوپرجام همراهی کند.

البته که مصدومیت، تنها دغدغه یحیی گل محمدی بابت بازیکنان ملی پوشش نیست؛ به غیر از وحید امیری و کمال کامیابی نیا، 4 بازیکن دیگر پرسپولیس در اردوی تیم ملی هستند که سه نفر از آن ها تقریبا مهره های تاثیرگذار دراگان اسکوچیچ هستند. کنعانی زادگان و نوراللهی که فیکس بازی می نمایند و مهدی ترابی هم که به اسم یار ذخیره به میدان می رود. در بین پرسپولیسی ها تا به حال فقط سیامک نعمتی به میدان نرفته است. این در شرایطی است که بعد از مصدومیت کمال، اسکوچیچ دیگر هافبک پرسپولیس یعنی میلاد سرلک را هم به تیم ملی فراخوانده است. به این ترتیب، 7 بازیکن پرسپولیس درگیر اردوی تیم ملی شده اند که این به آن معنا است که رسما بیش از نیمی از پرسپولیسی ها در اختیار تیم ملی هستند و یحیی گل محمدی شانس زیادی برای استفاده از آن ها در بازی سوپرجام نخواهد داشت.

تیم ملی آخرین بازی اش در مرحله اول انتخابی را روز 25 خرداد برابر عراق برگزار می نماید و بعد راهی تهران می گردد. از آنجا که سوپرجام روز 30 خرداد است و ملی پوشان پرسپولیس احتیاج به یکی دو روز ریکاوری دارند، بعید است تمامی آن ها مهیای ملاقات با تراکتور شوند.

به گزارش خبرنگاران، این همان موردی است که صدای پرسپولیسی ها را بابت برنامه ریزی سازمان لیگ درآورده بود و اعتقاد داشتند زمان انجام بازی سوپرجام با توجه به اینکه نمایندگان زیادی در تیم ملی دارند، مناسب نیست. اعتراضی که البته از سوی مسئولان سازمان لیگ نادیده گرفته شد.

منبع: فرارو
انتشار: 2 مرداد 1400 بروزرسانی: 2 مرداد 1400 گردآورنده: anasi.ir شناسه مطلب: 1838

به "دردسر های تیم ملی برای پرسپولیس" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "دردسر های تیم ملی برای پرسپولیس"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید