ساخت ترمینال تاکسی های پرنده در چین

به گزارش آناسی به نقل از نیواطلس، شرکت ای هانگ قبلاً از پرواز قریب الوقوع تاکسی های هوایی خود در شهر سویل اسپانیا خبر داده بود و حالا به دنبال تأسیس یک ترمینال تاکسی هوایی در شهر هنژو در استان کوانگچی چین است.

ساخت ترمینال تاکسی های پرنده در چین

با ما همراه باشید و با تورهای چین از شگفت انگیزترین کشور دنیا دیدن کنید بر روی دیوار چین سلفی بگیرید، از قصر ممنوعه دیدن کنید و در خیابان شانگهای پیشرفته ترین آسیا قدم بزنید.

ای هانگ وعده داده که ساخت و تکمیل ترمینال خود را تا قبل از خاتمه سال 2020 به خاتمه می رساند. در صورت عملی شدن این وعده این شرکت از تمامی رقبای خود در داخل و خارج از چین جلو خواهد افتاد.

ترمینال تاکسی های پرنده ای هانگ که قرار است ای پورت نام بگیرد در سه طبقه احداث می گردد و حدود 2500 متر مربع مساحت خواهد داشت. طبقه اول و دوم مربوط به بخش های پذیرش و انتظار مسافران و طبقه سوم مربوط به ورود و خروج تاکسی های پرنده است. همچنین چهار محوطه نشست و برخاست برای تاکسی های پرنده در نظر گرفته شده که همگی بر روی سقف این ترمینال قرار دارند.

ای هانگ در حال فراوری بیست تاکسی پرنده خودران با ظرفیت حمل دو نفر است. تاکسی های ای هانگ 216 نام دارند و دارای هشت بازو هستند که بر روی هر یک دو ملخ نصب شده است. سرعت این تاکسی ها به حداکثر 130 کیلومتر در ساعت می رسد. این تاکسی ها با هر بار شارژ می توانند حدود 20 دقیقه پرواز نمایند.

منبع: خبرگزاری مهر
انتشار: 30 خرداد 1399 بروزرسانی: 30 خرداد 1399 گردآورنده: anasi.ir شناسه مطلب: 1068

به "ساخت ترمینال تاکسی های پرنده در چین" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "ساخت ترمینال تاکسی های پرنده در چین"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید