ساری: مقابل تورینو نمی شد زیبا بازی کرد، اشتباهات دلیخت کاملاً طبیعی است

به گزارش آناسی، سرمربی تیم فوتبال یوونتوس از شیوه پیروزی شاگردانش در دربی دلاموله و عملکرد متفاوت آنها دفاع کرد.

ساری: مقابل تورینو نمی شد زیبا بازی کرد، اشتباهات دلیخت کاملاً طبیعی است

به گزارش آناسی، تیم فوتبال یوونتوس شب گذشته (شنبه) پیروز شد دربی تورین را با نتیجه یک بر صفر ببرد و به زحمت از سد همشهری خود تورینو گذر کند.

با این پیروزی بانوی پیر دوباره به صدر جدول برگشت اما چیزی که جلب توجه می کرد رویکرد متفاوت بانوی پیر در این بازی بود. با این حال سرمربی یوونتوس از عملکرد شاگردانش دفاع کرد.

او در سرانجام این بازی که با تک گل ماتیس دلیخت به سود یوونتوس به سرانجام رسید به شبکه DAZN گفت: بازی بسیار سختی بود و کاملاً تعیین بود که تورینو از همان ابتدای کارفوق العاده با انگیزه است. به همین دلیل برنامه ما این بود که ابتدا آنها را مهار کنیم و به تدریج کنترل بازی را به دست بگیریم. بازی پر از درگیری های فیزیکی و تکل های خشن بود. چنین عملکردی مناسب ویژگی شیوه بازی ما و ویژگی های بازیکنان ما نیست اما ما می خواستیم به هر نحوی که شده به هدف مان برسیم. این از آن بازی هایی نبود که ما کوشش کنیم زیبا بازی کنیم. ویژگی های بازی حریف و فرم کنونی آن و البته وضعیت چمن زمین مسابقه همگی به این معنا بود که ما مجبوریم از فاکتورهایی در بازی مان استفاده کنیم که در حالت عادی از آنها استفاده نمی کنیم. بنابراین اینکه ما در چنین شرایطی از یک بازی خارج از خانه باز هم توانستیم برنده میدان را ترک کنیم، اتفاق خوبی بود.

ساری در پاسخ به سؤالی درباره تصمیم او برای استفاده از سیستم چرخشی در تیمش در این بازی در فاصله چند روز به سفر مردانش به مسکو برای مصاف با لکوموتیو، گفت: برناردسکی پویایی بیشتری دارد و در حملات بیشتر می دود در حالی که رمزی در پاسکاری بازیکن بهتری است. رمزی نزدیک به یک ماه به خاطر مصدومیت خانه نشین بود اما من فکر نمی کنم که او هنوز آماده 90 دقیقه حضور در میدان باشد. داشتن بازیکنانی که بتوانند از روی نیمکت به زمین بازی بروند و تأثیرگذار ظاهر شوند، خوب است. الکس ساندرو به نظر من کمی خسته به نظر می رسید و طبیعی بود که به او استراحت بدهیم. ماتیا دی شیلیو هم مدتی خانه نشین بوده و به همین دلیل هنوز کاملاً آماده نیست. با این زمانی که او ریتم بازی اش را به دست آورد، بهتر از این خواهد شد.

بار دیگر ماتیس دلیخت، مدافع میانی هلندی یوونتوس در کانون توجه نهاده شد و دلیل آن هم برخورد توپ با دست وی بود که نزدیک بود بار دیگر یک خطای پنالتی به ضرر بانوی پیر اعلام گردد. او اما دقایقی بعد گل رجحان یوونتوس را به ثمر رساند.

ساری درباره بازیکن سابق آژاکس گفت: دلیخت در 20 دقیقه اول بازی مشکل داشت اما بعد از آن به بازی مسلط شد و در نیمه دوم عملکرد بسیار خوبی داشت. او فقط 19 سال سن دارد و از تیم و لیگی آمده که به مراتب باز تر است و نسبت به سری A کمتر تاکتیکی است. پس اینکه او مرتکب چنین اشتباهاتی گردد، طبیعی است. اینکه او مدتی را صرف یادگیری و پیشرفت خودش کند کاملاً عادی است.

منبع: خبرگزاری تسنیم
انتشار: 2 دی 1398 بروزرسانی: 6 مهر 1399 گردآورنده: anasi.ir شناسه مطلب: 608

به "ساری: مقابل تورینو نمی شد زیبا بازی کرد، اشتباهات دلیخت کاملاً طبیعی است" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "ساری: مقابل تورینو نمی شد زیبا بازی کرد، اشتباهات دلیخت کاملاً طبیعی است"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید