صادقیان: امیدوارم بهترین نتیجه در المپیک حاصل شود، یک سال فرصت داریم بهتر و بیش تر تمرین کنیم

به گزارش آناسی، یک تیرانداز المپیکی ایران گفت: با تعویق المپیک، یک سال فرصت داریم بیش تر و بهتر تمرین کنیم و برای المپیک آماده تر باشیم.

صادقیان: امیدوارم بهترین نتیجه در المپیک حاصل شود، یک سال فرصت داریم بهتر و بیش تر تمرین کنیم

آرمینا صادقیان، تیرانداز المپیکی ایران در گفت وگو با خبرنگاران در مورد تعویق المپیک اظهار کرد: خوشبختانه یا متاسفانه المپیک یک سال به تعویق افتاد. این موضوع از یک طرف به نفع ماست. می توانیم یک سال بیش تر تمرین کنیم تا به سطح رقیبان خود برسیم و بتوانیم به نتیجه ای که در المپیک انتظار داریم برسیم.

کوچک ترین عضو کاروان ایران در المپیک توکیو گفت: در سال گذشته امیدوار بودم که سهمیه المپیک بگیرم که این رخ داد. واقعا در مسابقات تمام تلاش خود را می کردم تا نتیجه ای که مد نظر داشتم کسب شود. خوشحالم که جزو کاروان ورزشی ایران در توکیو هستم و می توانم کنار ورزشکاران مدال آور مسابقه دهم.

این عضو تیم ملی تفنگ ایران در مورد پیش بینی اش از عملکرد تیراندازان ایرانی در المپیک توکیو گفت: در حال حاضر نمی توان چیزی را پیش بینی کرد اما امیدوارم واقعا بهترین نتیجه ها گرفته شود و به مدال المپیک برسیم. آرزو می کنم این یک سال که فرصت داریم بیش تر و بهتر تمرین کنیم و برای المپیک آماده تر باشیم.

صادقیان درباره شرایط تمرینی خود گفت: در حال حاضر که در خانه تمرین می کنیم و هاشمی سرمربی تیم ملی با ما آنلاین در ارتباط است. تمرینات مان تا اکنون که خوب پیش رفته و می توان گفت سطح آمادگی مان حفظ شده است.

وی در مورد ادامه برگزاری اردوهای تیم ملی گفت: فعلا که کشور درگیر کرونا است، معلوم نیست واقعا شرایط چه زمانی درست خواهد شد اما هاشمی تمام تلاش خود را می کند تا هر چه زودتر اردوها برگزار شود. باید به خاطر همه تلاش هایش از او تشکر کنم.

صادقیان در مورد مسابقات جهانی هند گفت: مسابقات جام جهانی هم به خاطر کرونا عقب می افتد یا لغو می شود. همه چیز بستگی به کرونا دارد و باید ببینیم چه می شود. مسابقات جام جهانی مونیخ و قهرمانی جوانان جهان زول لغو شد، اگر شرایط همین گونه ادامه یابد مسابقات هند هم لغو می شود.

منبع: خبرگزاری ایسنا
انتشار: 13 خرداد 1399 بروزرسانی: 6 مهر 1399 گردآورنده: anasi.ir شناسه مطلب: 1034

به "صادقیان: امیدوارم بهترین نتیجه در المپیک حاصل شود، یک سال فرصت داریم بهتر و بیش تر تمرین کنیم" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "صادقیان: امیدوارم بهترین نتیجه در المپیک حاصل شود، یک سال فرصت داریم بهتر و بیش تر تمرین کنیم"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید