علی علیپور: فغانی جاگیری خوبی نداشت و پنالتی روی من را ندید، موقعیت های ما تبدیل به گل می شد نتیجه چیز دیگری بود

علی علیپور مهاجم تیم فوتبال پرسپولیس گفت: پژمان منتظری در محوطه جریمه روی من مرتکب خطای پنالتی شد اما احساس می کنم فغانی جاگیری خوبی نداشت و صحنه را ندید.

علی علیپور: فغانی جاگیری خوبی نداشت و پنالتی روی من را ندید، موقعیت های ما تبدیل به گل می شد نتیجه چیز دیگری بود

به گزارش خبرنگار ورزشی خبرنگاران، علی علیپور پس از تساوی دربی هشتاد و هشتم پایتخت گفت: واقعا نمی گردد دربی را پیش بینی کرد چرا که این مسابقه همیشه سخت است. در این دیدار نیز ما موقعیت های خوبی داشتیم که وارد دروازه استقلال نشد. اگر موقعیت های ما تبدیل به گل گردیده بود نتیجه چیز دیگری بود.

وی با تاکید بر خطای پژمان منتظری در محوطه 18 قدم بیان کرد: داور پنالتی روی من را نگرفت. پژمان روی من مرتکب خطا شد که فغانی اعتقادی به پنالتی نداشت. ضمن اینکه کمال کامیابی نیا نیز موقعیت خوبی داشت اما متاسفانه توپ او گل نشد و دربی با تساوی بدون گل به خاتمه رسید.

مهاجم تیم فوتبال پرسپولیس درخصوص عملکرد علیرضا فغانی بیان کرد: چه بگویم؟! فغانی داور خوبی است و ما نیز او را قبول داریم. همه برای فغانی احترام قائل هستیم و احتمال می دهم او در صحنه خطای پژمان منتظری روی من جا گیری مناسبی نداشت تا اعلام پنالتی کند.

علیپور در پاسخ به این سوال که تساوی صفر - صفر نتیجه عادلانه ای بود خاطر نشان کرد: نمی دانم تساوی عادلانه بود یا نه اما ما موقعیت های زیادی داشتیم و از آنها استفاده نکردیم.

منبع: خبرگزاری تسنیم
انتشار: بروزرسانی: 6 بهمن 1397 شناسه مطلب: 57

به "علی علیپور: فغانی جاگیری خوبی نداشت و پنالتی روی من را ندید، موقعیت های ما تبدیل به گل می شد نتیجه چیز دیگری بود" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "علی علیپور: فغانی جاگیری خوبی نداشت و پنالتی روی من را ندید، موقعیت های ما تبدیل به گل می شد نتیجه چیز دیگری بود"

نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید