نتوانستیم از فرصت های خود استفاده کنیم

به گزارش آناسی، به گزارش خبرنگاران، محمود فکری عصر یکشنبه در نشست خبری پس از دیدار تیمش مقابل مس رفسنجان، گفت: به هر دو تیم بابت بازی سختی که انجام دادند خسته نباشید می گویم و بازیکنانم با تمام توان تلاش کردند و از آنها تشکر می کنم.

نتوانستیم از فرصت های خود استفاده کنیم

وی افزود: ما فرایندی را آغاز کرده ایم و این فرایندمان در حال حرکت رو به جلو است. روی فشاری که به دفاع حریف آوردیم یک بازیکن مس اخراج شد و این شانس را داشتیم که برنده باشیم.

وی ادامه داد: قبل از بازی شاد بودیم که می توانیم حداقل یک امتیاز بگیریم، اما بعد از اخراج بازیکن حریف در پی کسب پیروزی بودیم. سعی کردیم فرصتی به حریف ندهیم، اما تیم حریف میانگین قدی بهتری داشت و به بازی هوایی روی آوردند اما ما باهوش بودیم و فرصت زیادی به حریف ندادیم.

فکری افزود: در آخرین لحظه می توانستیم در یک فرصت 4 به تک به گل برسیم اما پیروز نشدیم. می توانستیم 3 امتیاز شیرین بگیریم اما این چیزی از ارزش های بازیکنان ما کم نمی کند. امیدوارم این فرایند رو به جلوی ما ادامه داشته باشد و بتوانیم خودمان را در جدول بالاتر بیاوریم و از منطقه خطر دور شویم.

سرمربی تیم فوتبال نفت مسجد سلیمان گفت: با توجه به شرایط روحی که برای ما به وجود آمده بود و شکست هایی که داشتیم خیلی مهم بود که از این بازی امتیاز بگیریم تا به فرایند شخصیت سازی ما کمک کند. یکی از برنامه های ما این بود که گل نخوریم و امتیاز بگیریم از طرف دیگر تعویض هایی که انجام دادیم باعث افزایش بازیکنان سرعتی شد.

وی بیان نمود: می دانستیم تیم میزبان به امتیاز نیاز دارد و نظم دفاعی آنها بهم خواهد خورد اما نتوانستیم از فرصت های خود استفاده کنیم. در نیمه دوم وقت کشی نبود که بخواهیم بگوییم ما به ضدفوتبال رو آورده ایم. بازی وقت اضافه زیادی هم نداشت که نشان دهنده این است که هیچکدام از تیم ها وقت کشی نکرده است که روح فوتبال را زیرسوال ببرد.

فکری ادامه داد: گرفتن همین یک امتیاز هم برای ما خوب است و از تک تک بازیکنان تشکر می کنم و امیدوارم این فرایند ادامه داشته باشد.

سرمربی تیم فوتبال نفت مسجد سلیمان اظهار داشت: تیم داوری در مجموع خوب بود. شاید چون ما از نظر مالی کمی ضعیف هستیم نگاه محبت آمیز ای به ما ندارند، اما در مجموع امروز داوری خوب بود و اشتباهی نبود که بخواهد جریان بازی را عوض کند. تنها نکته بازی همان اخراجی بود که داور تصمیم درست گرفت و با شهامت بازیکن مس را اخراج کرد.

فکری ادامه داد: اگر داوران با محبت تر به ما نگاه کنند عالی خواهد شد. داوران با حریفان ما مهربان تر برخورد می کنند، اما با کوچکترین اعتراض و خطا ما را با کارت زرد جریمه می کنند. امیدوارم در مجموع داوران دنبال اجرای عدالت باشند چون هر امتیازی که رد و بدل می شود برای تیم های ارزشمند است مس برای کسب سهمیه تلاش می کند و ما هم در قعر جدول هستیم و می خواهیم از این شرایط خارج شویم. حق تیمی نباید ضایع شود.

وی افزود: اگر تیمی باید قهرمان شود باید با توان خودش بگیرد و اگر تیمی هم سقوط می کند باید با توان خودش بیفتد نه اینکه اشتباهات داوری آنها را به رده پایین تر هل بدهد.

سرمربی تیم فوتبال نفت مسجد سلیمان گفت: اگر به زمین بیل بزنند نفت بالا می زند، اما متاسفانه با توجه به قوانینی که در وزارت نفت وجود دارد نمی توانند برای ورزش حرفه ای هزینه کنند که این موضوع ما را اذیت می کند. بارها این مورد را گفته ایم گاهی یک شهر نفت ندارد، اما مردم خوزستان که نفت را استخراج می کنند باید نفع ببرند. خیلی از تیم ها مثل سپاهان و گل گهر و استقلال و پرسپولیس دولتی هستند و از بودجه دولتی استفاده می کنند. این مشکل تیم های نفتی هم قابل حل است.

فکری در خصوص میزبانی مس نیز گفت: میزبانی هم خوب بود و از باشگاه مس تشکر می کنم. مس سرچشمه هم میزبانی خوبی داشت و همه چیز خوب بود.

منبع: خبرگزاری مهر
انتشار: 16 اردیبهشت 1401 بروزرسانی: 16 اردیبهشت 1401 گردآورنده: anasi.ir شناسه مطلب: 2144

به "نتوانستیم از فرصت های خود استفاده کنیم" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "نتوانستیم از فرصت های خود استفاده کنیم"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید