مزایای اجاره خودرو از سپریس

به گزارش آناسی، امروزه که قیمت خودرو سر به فلک کشیده، اجاره خودرو رواج زیادی پیدا نموده است. در کلان شهرهایی مانند تهران که اغلب اوقات ترافیک های سنگین و طولانی مدت ایجاد می گردد، استفاده از وسایل حمل ونقل عمومی می تواند باعث صرفه جویی در وقت و هزینه گردد؛ اما بعضی مواقع نمی توان از وسایل نقلیه عمومی استفاده کرد و باید از تاکسی های اینترنتی و … یاری گرفت. زمانی که نمی توانید برای مسافت های طولانی و یا چندین جهت مختلف از لوازم نقلیه عمومی بهره ببرید، ممکن است استفاده از تاکسی اینترنتی و … هم هزینه بالایی داشته باشد؛ در این مواقع اجاره خودرو یک گزینه عالی برای شماست. هر شخصی که به هر دلیلی نمی تواند از خودروی شخصی استفاده کند، برای مسافرت، مهمانی ها و … می تواند از خدمات اجاره ماشین استفاده کند.

مزایای اجاره خودرو از سپریس

مزایای اجاره ماشین

اجاره خودرو معمولاً به دو صورت با راننده و بدون راننده صورت می گیرد که هرکدام مزایای خود را دارد:

1. مسافرت آسان با اجاره خودرو

  • فرض کنید قصد مسافرت به شهری دور را دارید و توانایی رانندگی در مسافت های طولانی را ندارید. رنت خودرو با راننده باعث می گردد که مسافرت منعطف تری را تجربه کنید و هر زمان و هر مکان که خواستید توقف و استراحت کنید و حتی می توانید در راستا مشغول انجام کارهای خود و لذت بردن از راستا باشید.
  • فرض کنید خودروی شخصی شما دچار مسئله ای است که نمی توانید برای مسافت های طولانی به سلامت آن اتکا کنید؛ اجاره خودرو بدون راننده می تواند به شما یاری کند که مشکل حمل ونقل خود را حل کنید.
  • فرض کنید وارد شهری دیگر مانند تهران شده اید که هیچ آشنایی با آن ندارد و به دلیل وسعت و ترافیک و … نمی توانید به راحتی به اماکن موردنظر خود بروید، می توانید پس از رسیدن به تهران از اجاره خودرو در تهران با راننده بهره ببرید؛ در این صورت می توانید به تمام مقصدهای مدنظرتان بروید و بعلاوه ممکن است راننده به میان برها مطلع باشد و بتواند یاری کند که در وقت خود صرفه جویی کنید.
  • فرض کنید به همراه خانواده خود، با وسایل نقلیه عمومی به مسافرت رفته اید. برای تردد در سطح شهر احتیاج به خودرو دارید می توانید از اجاره ماشین بهره ببرید؛ حتی بعضی از شرکت های اجاره خودرو در تهران و یا شهرهای بزرگ، می توانند ماشین هایی مثل ون به شما اجاره دهند که تعداد افراد بیشتری می توانند از آن استفاده نمایند. اجاره ون یکی از مناسب ترین گزینه ها برای مسافرت هایی است که تعداد افرادی که به مسافرت رفته اند بالای 5 نفر می باشد.

2. رفع معایب خودرو به سرعت

بسیاری از شرکت های معتبر اجاره ماشین در تهران یا کلان شهرها، وقتی خودرو دچار مشکل می گردد به سرعت یک خودرو جایگزین برای شما می فرستند. زمانی که برای رسیدن به مکان خاصی عجله دارید و یا به راستاهای مشخصی باید بروید، این قابلیت باعث می گردد که دیگر درگیر تعمیرات خودرو نشوید و با خاطری آسوده به کار خود برسید.

3. استفاده از خودروهای متنوع

می توانید هر زمان که خواستید به و هر ماشینی که دوست داشتید را کرایه کنید. رنت خودرو معمولاً برای طیف وسیعی از مدل های خودرو انجام می گردد؛ برای مهمانی ها و جلسات و مراسم های خاص و … اجاره خودروی متناسب با آن شرایط، یک مزیت بسیار عالی اجاره خودرو محسوب می گردد.

4. هزینه پایین تر از خرید

اگر از آن دسته افرادی هستید که خرید خودرو جزء احتیاجهای اصلی شما محسوب نمی گردد و فقط برای مواقع خاص احتیاج به خودرو دارید، می توانید از اجاره خودرو بهره ببرید. اجاره خودرو هزینه خیلی پایین تری نسبت به خرید خودرو دارد؛ شما می توانید هزینه ای که با استفاده از اجاره خودرو به جای خرید خودرو صرفه جویی می گردد را وارد کسب وکار خود کنید و یا روی آن سرمایه گذاری کنید. در واقع با این تیر (اجاره ماشین) دونشان زده اید؛ داشتن خودروهای متنوع در مواقع لازم، سرمایه گذاری!

چه کسانی می توانند از اجاره خودرو استفاده نمایند؟

اگر بخواهیم در یک کلمه به این سؤال پاسخ دهیم، می توانیم بگوییم همه.

  • شخصی که رانندگی بلد است و خودروی شخصی ندارد، با رنت خودرو می تواند احتیاجهای خود را رفع کند و یا به عنوان راننده مشغول بکار گردد.
  • کسی که رانندگی بلد است و خودروی شخصی دارد، با اجاره ماشین می تواند هزینه استهلاک خودروی خود را کاهش دهد.
  • کسی که رانندگی بلد نیست و یا وقت رانندگی ندارد، می تواند با استفاده از اجاره ماشین با راننده، احتیاجهای خود را رفع کند.

آیا می دانید در ایران چه قشری بیشتر از همه در پی اجاره ماشین هستند؟

عروس و دامادها! یکی از مواقعی که بیشتر خانواده ها و افراد به کرایه ماشین فکر می نمایند، هنگام عروسی است. اغلب افراد تمایل دارند برای مراسم عروسی خود از خودروهای آخرین مدل استفاده نمایند و شرکت های کرایه خودرو به یاری آنها می آید.

زمان اجاره خودرو

معمولاً اغلب شرکت های معتبر که در این حوزه فعالیت می نمایند به صورت روزانه، هفتگی، ماهانه و بعضی نیز به صورت سالیانه یک خودرو را در اختیار شما قرار می دهند. بنابراین توجه داشته باشید درصورتی که فقط قصد طی کردن یک مسافت کوتاه (نیم ساعته) را دارید، ممکن است هزینه کرایه خودرو بیشتر از هزینه تاکسی های اینترنتی و … گردد. در این مواقع ابتدا هزینه ها را با هم مقایسه کنید و در صورت لزوم از کرایه خودرو بهره ببرید.

هزینه اجاره ماشین

هزینه رنت خودرو به عوامل گوناگونی بستگی دارد که مهم ترین آنها عبارت اند از: مدل خودرو، مدت زمان اجاره، تاریخ اجاره (تعطیلات یا مناسبت ها معمولاً هزینه ها بالا می فرایند)، شهری که در آن خودرو کرایه می کنید (کرایه خودرو در تهران و کلان شهرها و شهرهای توریستی معمولاً هزینه بالاتری دارد)، کرایه خودرو به صورت بدون راننده یا با راننده و…

البته نکته دیگری در این مورد وجود دارد که به اعتبار شرکتی که خودرو را اجاره می دهد هم بستگی دارد؛ شرکت های معتبرتر که تخصص بیشتری دارند معمولاً به نسبت دیگر شرکت ها هزینه بالاتری (کمی بالاتر) دریافت می نمایند.

برترین شرکت اجاره خودرو

یکی از روش هایی که در ایران برای کسب عایدی باب شده است، کسب عایدی به وسیله اجاره خودرو است. اگر به هر دلیلی تمایل دارید که خودروی شخصیتان را اجاره دهید تا از این طریق عایدیی کسب کنید باید در پی یک شرکت معتبر بگردید که در صورت بروز مشکل، مسئولیت آن را بپذیرد و ضرر اقتصادی به شما نرساند. از طرفی کرایه خودرو نیز باید از شرکت های معتبر صورت بگیرد که فقط به فکر کسب عایدی خود نمی باشند و به راحتی مشتری اهمیت می دهند. اگر قصد اجاره دادن خودرو برای کسب عایدی یا کرایه خودرو دارید، سپریس یکی از مناسب ترین گزینه ها برای شماست. سپریس سیسم اجاره خودرو به صورت آنلاین است. خدماتی مانند تضمین بیمه و پشتیبانی 24 ساعته از مزایای منحصربه فرد سپریس به شمار می رود. شما می توانید در صورت احتیاج به آدرس اینترنتی sepris.com مراجعه کنید و از این طریق برای کرایه خودرو اقدام نمایید.

سپریس کوتاه شده اسپریس نامی فارسی به معنای میدان اسب دوانی است.

منبع: مجله سفر
انتشار: 29 تیر 1401 بروزرسانی: 29 تیر 1401 گردآورنده: anasi.ir شناسه مطلب: 2206

به "مزایای اجاره خودرو از سپریس" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "مزایای اجاره خودرو از سپریس"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید